Унитаз Duravit DuraStyle 45710900A1
Фото 3 |
Duravit DuraStyle 45710900A1 |
|
Унитаз может продаваться без сиденья с крышкой
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Duravit 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Duravit.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Duravit DuraStyle 45710900A1
Все цены 6 →Підвісний унітаз з кришкою Duravit DuraStyle 45710900A1 | 12 012 грн. |
Підвісний унітаз УКОРОЧЕНИЙ Duravit DuraStyle в комплекті з сидінням Soft | 11 990 грн. |
Унітаз підвісний безобідковий білий DURAVIT DuraStyle із сидінням з мікрол | 29 480 грн. |
Підвісний унітаз укорочений із кришкою Duravit Rimless DuraStyle (45710900 | 12 013 грн. |
Підвісний унітаз DURAVIT DuraStyle безобідковий 48 см із сидінням Soft Clo | 13 985 грн. |
Унітаз підвісний з кришкою soft-close DURAVIT DURASTYLE 45710900A1 білий ( | 29 481 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →