Каталог   /   Дім і ремонт   /   Посуд і приладдя   /   Кухонний посуд   /   Каструлі   /   Edenberg

Каструля Edenberg EB-16203

Фото - Каструля Edenberg EB-16203
Фото 7
Edenberg EB-16203
Колір
Тип
каструля
Розмір
28 см
Об'єм
6 л
Глибина
13.5 см
Антипригарне покриття
кам'яне (мармур, граніт)
Функції та можливості
сумісність з індукцією
миття в посудомийці
використання в духовці / до 180 °С /
отвір для пари
Матеріал
литий алюміній
Матеріал кришки
скло
Ручки
з покриттям
Країна походження бренду
Польща
Дата додавання на E-Katalog
грудень 2021
Підходить для всіх видів плит. Можна готувати в духовці до до 180 °С.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.

Купити Edenberg EB-16203

Усі ціни 6 →

Каструля-казан з антипригарним мармуровим покриттям 6.0 л 28 см Edenberg EB-16203 Індукційний казан

Маркетплейс: Rozetka.ua  Vishniashop З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 984 грн.

Каструля-казан Edenberg EB-16203 з антипригарним мармуровим покриттям 6 л 28 см Чорна

Маркетплейс: Rozetka.ua  SSShop З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 399 грн.

Каструля 6 л мармурова з кришкою Edenberg EB-16203

Маркетплейс: Rozetka.ua  profikuhnia З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 270 грн.

Каструля 6 л мармурова з кришкою Edenberg EB-16203

Маркетплейс: Rozetka.ua  Kitchen life plus З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 619 грн.

Казан 6.0 л, литий алюміній з кришкою EB-16203

Маркетплейс: Rozetka.ua  Pan Vinokur З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 736 грн.

Каструля-казан 6.0 л Edenberg з мармуровим антипригарним покриттям та кришкою 28 см (EB-EB-16203)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Twerly Shop З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 410 грн.

Динаміка цін на Edenberg EB-16203