Каталог   /   Дім і ремонт   /   Посуд і приладдя   /   Кухонний посуд   /   Каструлі   /   Edenberg

Набір посуду Edenberg EB-1877

Фото - Каструля Edenberg EB-1877
Edenberg EB-1877
великий набіріндукційне дно
Колір
Тип
набір посуду
Основних предметів
5 шт.
Комплектація
5 каструль
Розмір
18 см
20 см
22 см
24 см
26 см
Об'єм
2.6 л
3.5 л
4.5 л
5.6 л
6 л
Антипригарне покриття
емальоване
Функції та можливості
сумісність з індукцією
Матеріал
сталь
Матеріал кришки
метал
Ручки
металеві
Країна походження бренду
Польща
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2020
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.

Купити Edenberg EB-1877

Усі ціни 16 →

Набір каструль ем. 5-пр. індукційне дно, 2,6/3,5/4,5/5,6/6л eb-1877 тмedenberg

Набір Кухонного Посуду 10 Предметів Матеріал Високоякісна Емальована Нержавіюча Сталь 5 Шарове Емалеве Покриття Дизайн: З... щеМалюнком Кришка З Вогнетривкого Емалеве Покриття Зовнішній Корпус Термостійкий – Стійкий До Високих Температур Підходить Для Всіх Типів Плит Турбо Індукційне Дно Підходить Для Посудомийної Машини Комплектація: Каструля Зі Кришкою 2,6 Лтр. (18 Cm.) Каструля Зі Кришкою 3,5 Лтр. (20 Cm.) Каструля Зі Кришкою 4,5 Лтр. (22 Cm.) Каструля Зі Кришкою 5,6 Лтр. (24 Cm.) Каструля Зі Кришкою 6,0 Лтр. (26 Cm.) Набір каструль ем. 5-пр. індукційне дно, 2,6/3,5/4,5/5,6/6л (18/20/22/24/26см) EB-1877 ТМEDENBERG
Tviy-Dim.comЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
2 219 грн.

Набір каструль Edenberg EB-1877 10 предметів червоний

Маркетплейс: MAUDAU  TechBuy З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
1 890 грн.

Набір кастрюль Edenberg EB-1877 10 предметів червоний

Маркетплейс: Rozetka.ua  Kid Kip З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
4 000 грн.

Набір каструль Edenberg EB-1877 10 предметів червоний

Маркетплейс: Rozetka.ua  UzTechnology З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 016 грн.

Набір каструль Edenberg EB-1877 10 предметів (2.6л – 6л) червоний. комплект посуду з емальованої сталі для всіх типів плит

Маркетплейс: Rozetka.ua  Vishniashop З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 530 грн.
ще 11 пропозицій

Динаміка цін на Edenberg EB-1877