Каталог   /   Дім і ремонт   /   Посуд і приладдя   /   Кухонний посуд   /   Каструлі   /   Edenberg

Каструля Edenberg EB-7411

Фото - Каструля Edenberg EB-7411
Фото 7
Edenberg EB-7411
Колір
Тип
каструля
Розмір
26 см
Об'єм
5.2 л
Антипригарне покриття
кам'яне (мармур, граніт)
Функції та можливості
сумісність з індукцією
миття в посудомийці
отвір для пари
Матеріал
алюміній
Матеріал кришки
скло
Ручки
бакелітові
Країна походження бренду
Польща
Офіційний сайт
edenberg.eu
Дата додавання на E-Katalog
червень 2021
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.

Купити Edenberg EB-7411

Каструля-казан з антипригарним мармуровим покриттям 5.2 л 26 см Edenberg EB-7411 Індукційний казан

Маркетплейс: Rozetka.ua  Vishniashop З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 831 грн.

Каструля кругла з кришкою Edenberg EB-7411 5,2л Red/Червона

Маркетплейс: Rozetka.ua  Kredo Lot VV З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 404 грн.

Казан круглий 5,20 л. (26 см.) з мармуровим покриттям EB-7411

Маркетплейс: Rozetka.ua  Pan Vinokur З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 155 грн.

Динаміка цін на Edenberg EB-7411

Модификації Edenberg EB-7411

Ціни на Edenberg EB-7411
Edenberg EB-7410 від 1 099 грн.1 пропозиція
Edenberg EB-7411 від 1 155 грн.3 пропозиції
Edenberg EB-7412 від 1 080 грн.3 пропозиції