Каструля Edenberg EB-7411
Фото 7 |
Edenberg EB-7411 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-7411
Усі ціни 13 →Каструля Edenberg Burgundy Metallic Line 5,2 л 26 см EB-7411 | 953 грн. |
EDENBERG EB-7411 | 950 грн. |
Каструля казан круглий з кришкою Edenberg EB-7411 5,2 л червона Red | 1 190 грн. |
Каструля-казан 5.2 л Edenberg з мармуровим антипригарним покриттям і кришк | 840 грн. |
Казан із мармуровим антипригарним покриттям 5.2 л 26 см Edenberg EB-7411 | 1 015 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Edenberg EB-7411
Ціни на Edenberg EB-7411 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-7408 | від 729 грн. | 13 пропозицій | ||
Edenberg EB-7409 | від 902 грн. | 1 пропозиція | ||
Edenberg EB-7410 | від 852 грн. | 3 пропозиції | ||
Edenberg EB-7411 | від 741 грн. | 14 пропозицій | ||
Edenberg EB-7412 | від 870 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →