Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Смарт годинники та фітнес браслети   /   Garmin
Смартгодинник

Garmin Lily 2 Classic

Фото - Смарт годинник Garmin Lily 2  Classic
Відео 11Фото 23
Garmin Lily 2 Classic
Дисплей:1 ", 240x201 пікс., TFT
Корпус:алюміній, 50 WR (5 ATM)
Здоров'я:пульсометр, кисень у крові, рівень стресу
Спорт і туризм:режим плавання
Прозора матриця дисплея з нанесеним візерунком (неактивний стан ілюзія відсутності дисплея зовсім).
Версія з модулем NFC відрізняється лише наявністю модуля NFC з підтримкою Garmin Pay та шкіряним ремінцем. Від моделей першого покоління відрізняється стандартними ремінцями 14 мм та додатковими метриками здоров'я та активності.
Всі характеристики
Характеристики Lily 2 Classic
Основне
Типсмартгодинник
Інтерфейс підключенняBluetooth v5.0
Телефонія
Дзвінки та оповіщеннясповіщення
вібрація
Спорт і туризм
Можливі вимірюванняпульсометр
рівень кисню у крові
кількість кроків
пройдена відстань
швидкість руху
витрата енергії (калорії)
час активності
відстеження сну
рівень стресу
жіночий календар
Режим плавання
Дисплей
Сенсорний екран
Типмонохромний / 16 відтінків сірого /
Тип матриціTFT
Діагональ1 "
Роздільна здатність екрану240x201 пікс.
PPI313 ppi
Датчик освітлення
Захист циферблатаGorilla Glass 3
Апаратна частина
ДодатковоNFC
безконтактна оплата Garmin Pay
акселерометр
Джерело живлення
Зарядка пристроюфірмовий конектор
Джерело живленняLi-Ion
Час роботи (звичайний режим)5 днів
Корпус та ремінець
Матеріал корпусаалюміній
Ремінецьшвидкознімний
Варіанти ремінцівшкіра
тканина
Варіанти застібоккласична (з пряжкою)
Ширина ремінця14 мм
Ремінець на зап'ястя110 – 175 мм
Інше
Ступінь захисту50 WR (5 ATM)
Розміри (без ремінця)35.4x35.4x10.1 мм
Вага24 г
Офіційний сайтgarmin.com
Дата додавання на E-Katalogсічень 2024
Маркування виробника
010-02839-02

010-02839-03

010-02839-14

Ще
010-02839-15

010-02839-60

010-02839-61

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Garmin 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Garmin.

Купити Garmin Lily 2 Classic

Усі ціни 138 →

Смарт-годинник Garmin Lily 2 Classic кремово-золотистий із смаглявим шкіряним ремінцем 010-02839-02

Стиль і функціональність Модель Lily 2 не лише здивує своїм дизайном із вбудованим у малюнчате скло екраном, а й запропонує... щепередові можливості для моніторингу здоров'я та фітнесу. Ці компактні та елегантні розумні годинники створені для активного стилю життя та благополуччя. Яскравий сенсорний екран прихований під стильним малюнчатим склом. Батарея забезпечує до 5 днів
Garminy.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
15 972 грн.

Garmin Garmin Lily 2 Classic - Cream Gold with Tan Leather Band

Офіційний партнер Garmin
Garmin-online.com.ua
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
15 971 грн.

Смарт-годинник Garmin Lily 2 Classic Cream Gold with Tan Leather Band (010-02839-02/60)

Justbuy.com.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від магазину
Поскаржитись
13 139 грн.

Смарт-годинник Garmin Lily 2 Classic Cream Gold/Tan (010-02839-02) 010-02839-02

Модний, але несподіваний З прихованим дисплеєм, лінзою з візерунком та необхідними функціями для здоров'я та фітнесу, Li... щеly 2 — це більше, ніж здається на перший погляд. Це невеликий стильний смарт-годинник, створений, щоб допомогти вам виглядати та почуватися добре — як зовні, так і всередині. Компактний, стильний дизайн Цей компактний, стильний смарт-годинник ідеально пасує до
Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись

Смарт-годинник Garmin Lily 2 Classic Dark Bronze with Mulberry Leather Band (010-02839-03/61) 010-02839-03/61

Можно забрать в течении суток * полностью новый и в оригинальной пленке - сохранен запах с завода * не был активирован – пров... щеерим при вас в магазине * легко заменим на другой
GROЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
13 499 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Garmin Lily 2 Classic

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Garmin Lily 2

Ціни на Garmin Lily 2
Garmin Lily 2від 9 800 грн.117 пропозицій
Garmin Lily 2 Classicвід 12 999 грн.139 пропозицій
Відеоогляди