Погружной насос Grundfos Unilift KP 250-AV1
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Grundfos 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Grundfos.
Grundfos Unilift KP 250-AV1 012H1400 Бренд: Grundfos ; Тип товару: Насос; Тип води: Для брудної води , Для ґрунтових вод ; Тип насоса: Дренажний; Призначення:... еще Водовідведення; Діаметр проходу: 32; Клас насоса: Побутові , Промислові; Макс. Натиск (м): 7,5; Застосування: Водовідведення; З'єднання: Різьбове; Макс. Вироб. (Куб. м / год): 3,11; Макс. Тиск: 10; Опції: з автоматикою; Матеріал: Сталь нержавіюча; Електроживлення : 220 V; Вага, кг): 7; Виробник: Данія
Modernsys.com.ua С нами 6 лет (Киев)
Гарантия: от производителя
Пожаловаться
15 816 грн.
Grundfos Grundfos Unilift KP 250 AV1 (012H1400) 012H1400 Венкон С нами 5 лет (Киев)
Пожаловаться
18 039 грн.
Grundfos Unilift Kp 250-Av1 012H1900 Ebox24.biz С нами 1 год (Львов)
Под заказ
Пожаловаться
26 560 грн.
Grundfos Unilift Kp 250-Av1 012H1900 Ok24.biz С нами 1 год (Львов)
Под заказ
Пожаловаться
27 224 грн.
Дренажний насос Grundfos Unilift KP250-AV-1 1x220-230V 50Hz10mSCH 012H1900 Бренд: Grundfos ; Тип товару: Насос; Тип води: Для брудної води ; Тип насоса: Дренажний; Призначення: Водовідведення; Підкл... еще ючення виходу: R 1¼; Клас насоса: Побутові ; Макс. Натиск (м): 7.5; Глибина занурення, м: 7; Вміст механічних домішок, кг/м3: 998.2; Максимальний розмір частинок, що перекачуються, мм: 10; Застосування: Водовідведення; З'єднання: Різьбове; Макс. Вироб. (Куб. м / год): 11.2; Макс. Температура: 0°C...+70°C; Робоча температура: 0°C...+50°C; Опції: з фільтром; Матеріал: Сталь нержавіюча; Довжина настановного дроту: 10; Електроживлення : 220 V; Потужність (Вт): 480; Вага, кг): 7.8; Виробник: Угорщина
Modernsys.com.ua С нами 6 лет (Киев)
Гарантия: от производителя
Пожаловаться
17 130 грн.
Grundfos Unilift KP 250 M1 012H1300 Бренд: Grundfos ; Тип товару: Насос; Тип води: Для брудної води , Для ґрунтових вод ; Тип насоса: Дренажний; Призначення:... еще Водовідведення; Діаметр проходу: 32; Клас насоса: Побутові , Промислові; Макс. Натиск (м): 7,5; Застосування: Водовідведення; З'єднання: Різьбове; Макс. Вироб. (Куб. м / год): 3,11; Макс. Тиск: 10; Матеріал: Сталь нержавіюча; Електроживлення : 220 V; Вага, кг): 7,3; Виробник: Данія
Modernsys.com.ua С нами 6 лет (Киев)
Гарантия: от производителя
Пожаловаться
15 172 грн.
Дополнительные функции и возможности погружного насоса Grundfos Unilift KP 250-AV1: Модели с маркировкой KP 250 M1 поставляются без поплавкового выключателя Модификации Grundfos Unilift KP 250-AV1 Цены на Grundfos Unilift KP 250-AV1 Grundfos Unilift KP 250-AV1 от 15 172 грн. 6 предложений Grundfos Unilift KP 350-AV1 от 19 278 грн. 9 предложений
Динамика цен на Grundfos Unilift KP 250-AV1