Заглибний насос Grundfos Unilift KP 250-AV1
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grundfos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grundfos.
Grundfos Unilift KP 250-AV1 012H1400 Бренд: Grundfos ; Тип товару: Насос; Тип води: Для брудної води , Для ґрунтових вод ; Тип насоса: Дренажний; Призначення:... ще Водовідведення; Діаметр проходу: 32; Клас насоса: Побутові , Промислові; Макс. Натиск (м): 7,5; Застосування: Водовідведення; З'єднання: Різьбове; Макс. Вироб. (Куб. м / год): 3,11; Макс. Тиск: 10; Опції: з автоматикою; Матеріал: Сталь нержавіюча; Електроживлення : 220 V; Вага, кг): 7; Виробник: Данія
Modernsys.com.ua З нами 6 років (Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
15 816 грн.
Grundfos Grundfos Unilift KP 250 AV1 (012H1400) 012H1400 Венкон З нами 5 років (Київ)
Поскаржитись
18 039 грн.
Grundfos Unilift Kp 250-Av1 012H1900 Ebox24.biz З нами 1 рік (Львів)
Під замовлення
Поскаржитись
26 560 грн.
Grundfos Unilift Kp 250-Av1 012H1900 Ok24.biz З нами 1 рік (Львів)
Під замовлення
Поскаржитись
27 224 грн.
Дренажний насос Grundfos Unilift KP250-AV-1 1x220-230V 50Hz10mSCH 012H1900 Бренд: Grundfos ; Тип товару: Насос; Тип води: Для брудної води ; Тип насоса: Дренажний; Призначення: Водовідведення; Підкл... ще ючення виходу: R 1¼; Клас насоса: Побутові ; Макс. Натиск (м): 7.5; Глибина занурення, м: 7; Вміст механічних домішок, кг/м3: 998.2; Максимальний розмір частинок, що перекачуються, мм: 10; Застосування: Водовідведення; З'єднання: Різьбове; Макс. Вироб. (Куб. м / год): 11.2; Макс. Температура: 0°C...+70°C; Робоча температура: 0°C...+50°C; Опції: з фільтром; Матеріал: Сталь нержавіюча; Довжина настановного дроту: 10; Електроживлення : 220 V; Потужність (Вт): 480; Вага, кг): 7.8; Виробник: Угорщина
Modernsys.com.ua З нами 6 років (Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
17 130 грн.
Grundfos Unilift KP 250 M1 012H1300 Бренд: Grundfos ; Тип товару: Насос; Тип води: Для брудної води , Для ґрунтових вод ; Тип насоса: Дренажний; Призначення:... ще Водовідведення; Діаметр проходу: 32; Клас насоса: Побутові , Промислові; Макс. Натиск (м): 7,5; Застосування: Водовідведення; З'єднання: Різьбове; Макс. Вироб. (Куб. м / год): 3,11; Макс. Тиск: 10; Матеріал: Сталь нержавіюча; Електроживлення : 220 V; Вага, кг): 7,3; Виробник: Данія
Modernsys.com.ua З нами 6 років (Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
15 172 грн.
Додаткові функції і можливості заглибного насоса Grundfos Unilift KP 250-AV1: Моделі з маркуванням KP 250 M1 постачаються без поплавкового вимикача Модификації Grundfos Unilift KP 250-AV1 Ціни на Grundfos Unilift KP 250-AV1 Grundfos Unilift KP 250-AV1 від 15 172 грн. 6 пропозицій Grundfos Unilift KP 350-AV1 від 19 278 грн. 9 пропозицій
Динаміка цін на Grundfos Unilift KP 250-AV1