Литий диск JH HP904 8x18/6x139,7 ET25 DIA106,1
![]() | Порівняти ціни 3 → Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):6 болта (ів), 139.7 мм ЦО (DIA):106.1 мм Виліт (ET):25 мм |
Модифікації JH HP904 1
Характеристики
JH HP904 8x18/6x139,7 ET25 DIA106,1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JH 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JH.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити JH HP904 8x18/6x139,7 ET25 DIA106,1
![]() | Диск JH HP904 BMF R18 W8,0 PCD6x139,7 ET25 DIA106,1 | 7 568 грн. |
![]() | JH HP904 8x18 6x139.7 ET25 DIA106.1 BMF | 8 200 грн. |
![]() | Диск JH HP904 8x18 6x139.7 ET25 DIA106.1 BMF | 9 350 грн. |
Схожі