Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Диски   /   JH

Литий диск JH HP904 8x18/6x139,7 ET25 DIA106,1

Фото - Диск JH HP904 (8x18/6x139,7 ET25 DIA106,1)
Порівняти ціни 3 →
Діаметр (R):18 "
Болтовка (PDC):6 болта (ів), 139.7 мм
ЦО (DIA):106.1 мм
Виліт (ET):25 мм
в списокмої списки
Модифікації JH HP904 1
Характеристики
JH HP904 8x18/6x139,7 ET25 DIA106,1
Ширина диска
8 "
Діаметр
18 "
Кріпильних отворів
6 болта (ів)
Діаметр розташування отворів
139.7 мм
Виліт
25 мм
Діаметр центрального отвору
106.1 мм
Тип
легкосплавні
Матеріал
алюмінієвий сплав
Можливі кольори
чорний з сріблястим
Дата додавання на E-Katalog
жовтень 2021
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JH 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JH.
Де купити JH HP904 8x18/6x139,7 ET25 DIA106,1

Диск JH HP904 BMF R18 W8,0 PCD6x139,7 ET25 DIA106,1

Garazh.uaЗ нами 3 роки (Київ)Гарантія: від виробника
Поскаржитись
7 568 грн.

JH HP904 8x18 6x139.7 ET25 DIA106.1 BMF

Autokush.com.uaЗ нами 9 років (Львів)
Поскаржитись
8 200 грн.

Диск JH HP904 8x18 6x139.7 ET25 DIA106.1 BMF

Маркетплейс: Rozetka.ua  a-gik З нами 7 років (Київ)
Поскаржитись
9 350 грн.

Динаміка цін на JH HP904 8x18/6x139,7 ET25 DIA106,1

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна