Пылесос для окон Karcher WV 5 Premium Non Stop (1.633-447.0)
Фото 9 |
Закрыть
Шапка
Karcher WV 5 Premium Non Stop |
|
В комплекте 2 аккумулятора и зарядное устройство. Пульверизатор с микрофиброй. Дополнительная узкая насадка.
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Karcher 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Karcher.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Karcher WV 5 Premium Non Stop
Все цены 7 →Віконний пилосос Karcher WV 5 Premium Non Stop (1.633-447.0) WV 5 Premium | 4 954 грн. |
Віконний пилосос Karcher WV 5 Premium Non Stop (1.633-447.0)Бренд: Karcher Тип: віконний пилосос Основні характеристики Максимальна потужність,... ещеВт: ? немає даних Потужність всмоктування, Вт: ? немає даних Об'єм пилозбірника, л: 0,1 Ємність для миючого засобу, л: ? немає Кількість ступенів фільтрації: немає даних HEPA-фільтр: Davi.com.uaМенее года (Киев) Гарантия: 12 мес. от магазина Пожаловаться | 4 330 грн. |
віконний пилосос Karcher WV 5 Premium Non Stop (1.633-447.0) WV 5 PremiumМийник вікон Karcher WV 5 Premium - Non Stop
Non Stop WV 5 Premium 1.633-447.0 - новітня модель мийника вікон від Karcher.... ещеЦей зручний і практичний пристрій дозволяє мити вікна без розводів, вологих підвіконь і брудних рук. Гігієна під час миття гарантується легким протиранням бака, без контакту з брудною водою. Мийка ідеально підходить для очищення всіх плоских водонепроникних поверхонь: вікон, дзеркал, кахлю або душових кабін.
Швидке та легке миття вікон
Легка вага машини та низький рівень шуму роблять миття вікон більш комфортним. Бак для брудної води легко очищається. З мийкою для вікон Karcher ви зможете мити вікна в кілька разів швидше в порівнянні з традиційним ручним миттям. Час безперервної роботи від акумулятора - до 35 хвилин.
Регульований скребок, зручна ручка
Прогумована ручка пристрою для миття вікон Karcher забезпечує надійний захват при митті вікон. Скребок WV 5 Premium має регульовану відстань очищення, що буде корисно при очищенні вікна уздовж силіконового з'єднання між склом і рамою. Щоб гумові смужки очищувача не зачіпали силікон, просто встановіть відповідну відстань очищення від віконної рами.
Змінний акумулятор в Karcher WV 5 Premium
Пилосос для вікон Karcher WV 5 Premium оснащений ємним акумулятором і трьома світлодіодами над вимикачем, які показують поточний рівень заряду акумулятора. Ви можете легко вийняти розряджений акумулятор і замінити його на заряджений (змінний акумулятор і зарядна станція входять в комплект поставки). Ємність поверхні за 1 повний заряд становить приблизно 210 м², або майже 70 вікон.
Аксесуари в комплекті
Набір Karcher WV 5 Premium Window Cleaner – Non Stop включає в себе док-станцію, зарядний пристрій, змінний літій-іонний акумулятор, додаткову щітку з мікрофіброю, засіб для миття вікон (концентрат – 1 х 20 мл) і скребок 170 мм.
Особливості продукту
- Тип приладу Засіб для миття вікон
- Призначення Душові кабіни; Настінна плитка; Дзеркала; Вікна
- Ємність бака для брудної води 0,1 l
- Колір Чорний; Жовтий
- Додаткова інформація Час зарядки 185 хв; Час роботи 35 хв; LED індикатор
- Вага 0.7 кг
- Код виробника 1.633-447.0
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Фотографії товару на сайті є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару. Saren.com.uaС нами 4 года (Львов) Пожаловаться | 4 326 грн. |
Пилосос віконний Karcher WV 5 Premium Non Stop (1.633-447.0) | 5 195 грн. | Продавец: Texnover |
Оконный пылесос Karcher WV 5 Premium Non Stop (1.633-447.0) WV 5 Premium 1Мойщик окон Karcher WV 5 Premium - Non StopNon Stop WV 5 Premium 1.633-447.0 - новейшая модель мойщика окон от Karcher. Это у... ещедобное и практичное устройство позволяет мыть окна без разводов, влажных подоконников и грязных рук. Гигиена во время мытья гарантируется легким протиранием бака, без контакта с грязной водой. Мойка идеально подходит для очистки всех плоских водонепроницаем Redprice.saleС нами 4 года (Львов) Пожаловаться | 4 316 грн. |
Оконный пылесос Karcher WV 5 Premium Non Stop (1.633-447.0) WV 5 Premium 1Мойщик окон Karcher WV 5 Premium - Non StopNon Stop WV 5 Premium 1.633-447.0 - новейшая модель мойщика окон от Karcher. Это у... ещедобное и практичное устройство позволяет мыть окна без разводов, влажных подоконников и грязных рук. Гигиена во время мытья гарантируется легким протиранием бака, без контакта с грязной водой. Мойка идеально подходит для очистки всех плоских водонепроницаем Timesport.com.uaС нами 4 года (Львов) Пожаловаться | 4 322 грн. |
віконний пилосос Karcher WV 5 Premium Non Stop (1.633-447.0)Мийник вікон Karcher WV 5 Premium - Non Stop
Non Stop WV 5 Premium 1.633-447.0 - новітня модель мийника вікон від Karcher.... ещеЦей зручний і практичний пристрій дозволяє мити вікна без розводів, вологих підвіконь і брудних рук. Гігієна під час миття гарантується легким протиранням бака, без контакту з брудною водою. Мийка ідеально підходить для очищення всіх плоских водонепроникних поверхонь: вікон, дзеркал, кахлю Tomdom.in.uaС нами 4 года (Львов) Пожаловаться | 4 316 грн. |
Серия Karcher WV (оконные пылесосы)Сравнить в таблице →
от 3 398 грн.
пылесос для окон, ширина уборки 28 см, питание: от аккумулятора, время работы 100 мин
от 2 290 грн.
пылесос для окон, ширина уборки 28 см, питание: от аккумулятора, время работы 35 мин
от 3 591 грн.
пылесос для окон, ширина уборки 28 см, питание: от аккумулятора, время работы 100 мин
от 8 147 грн.
пылесос для окон, ширина уборки 28 см, питание: от аккумулятора, время работы 35 мин
от 2 376 грн.
пылесос для окон, ширина уборки 28 см, питание: от аккумулятора, время работы 20 мин
от 4 316 грн.
пылесос для окон, ширина уборки 28 см, питание: от аккумулятора, время работы 35 мин
от 2 970 грн.
пылесос для окон, ширина уборки 28 см, питание: от аккумулятора, время работы 35 мин
от 2 521 грн.
пылесос для окон, ширина уборки 28 см, питание: от аккумулятора, время работы 25 мин
от 6 290 грн.
пылесос для окон, ширина уборки 28 см, питание: от аккумулятора, время работы 35 мин
от 4 500 грн.
пылесос для окон, ширина уборки 28 см, питание: от аккумулятора, время работы 35 мин
от 6 300 грн.
пылесос для окон, ширина уборки 28 см, питание: от аккумулятора, время работы 100 мин
от 5 215 грн.
пылесос для окон, ширина уборки 28 см, питание: от аккумулятора, время работы 100 мин
от 2 800 грн.
пылесос для окон, ширина уборки 28 см, питание: от аккумулятора, время работы 25 мин
от 4 313 грн.
пылесос для окон, ширина уборки 28 см, питание: от аккумулятора, время работы 100 мин
от 2 657 грн.
пылесос для окон, ширина уборки 28 см, питание: от аккумулятора, время работы 35 мин
от 3 299 грн.
пылесос для окон, ширина уборки 28 см, питание: от аккумулятора, время работы 35 мин
от 2 330 грн.
пылесос для окон, ширина уборки 28 см, питание: от аккумулятора, время работы 20 мин
от 2 251 грн.
пылесос для окон, ширина уборки 25 см, питание: от аккумулятора, время работы 20 мин
РекомендуемСравнить в таблице →
пылесос для окон, ширина уборки 28 см, питание: от аккумулятора, время работы 100 мин
пылесос для окон, ширина уборки 28 см, питание: от аккумулятора, время работы 35 мин
пылесос для окон, ширина уборки 28 см, питание: от аккумулятора, время работы 100 мин
от 3 996 грн.
пылесос для окон, ширина уборки 28 см, питание: от аккумулятора, время работы 38 мин
пылесос для окон, ширина уборки 28 см, питание: от аккумулятора, время работы 35 мин
от 2 895 грн.
пылесос для окон, ширина уборки 27 см, питание: от аккумулятора, время работы 30 мин
от 104 359 грн.
поломоечная, производительность: 300 м²/ч, ширина захвата 40 см, ширина уборки 40 см, питание: от сети
от 55 999 грн.
поломоечная, производительность: 150 м²/ч, ширина захвата 30 см, ширина уборки 30 см, обороты 1450 об/мин, питание: от сети
от 2 500 грн.
пылесос для окон, ширина уборки 29 см, питание: от аккумулятора, время работы 60 мин