SSD Kingston KC3000 SKC3000D/2048G 2.05 ТБ
Видео 19Фото 9 |
Kingston SKC3000D/2048G |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Kingston 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Kingston.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Kingston KC3000 SKC3000D/2048G 2.05 ТБ
Все цены 45 →Kingston KC3000 3D NAND TLC 2TB M.2 (2280 PCI-E) NVMe x4 (SKC3000D/2048G) | 7 239 грн. |
Накопитель SSD M.2 2280 2TB Kingston (SKC3000D/2048G) | 7 239 грн. |
SSD накопичувач Kingston KC3000 2TB (SKC3000D/2048G) | 6 329 грн. |
SSD накопичувач M.2 Kingston 2TB KC3000 NVMe PCIe 4.0 4x 2280 (SKC3000D/20 | 7 239 грн. |
SSD диск Kingston KC3000 2048GB M.2 2280 PCIe 4.0 x4 NVMe 3D TLC (SKC3000D | 6 302 грн. |
eще 20 предложений
0 0 0 5 |
Kingston - надійний
Дуже швидкий Не помітив Сергій: пользуюсь Kingston SKC3000S/1024G несколько месяцев |
Купував на Telemart, чудова якість обслуговування, швидка доставка кур'єром.
Додав скрін швидкості в PCIe 3.0 x2, для тих хто бере другим диском під ігри чи файли. В х4 працює на максималках для PCIe 3.0. Порівняно зі старшим братом(FURY Renegade) відмінностей не так багато. За свою ціну прекрасний стабільний диск. Відсутність ключа для AOMEI чи Acronis Andrew Frosty: пользуюсь Kingston SKC3000S/1024G менее месяца |
Установлено в ПК з платою Z690 Prime. Працюэ чудово. Добре що радіатор на платі є, бо диск гріється добряче. В середньому десь 50 градусів, але при записі великих обсягів інформації - можу і до троттлінгу дійти. Швидкість читання, TLC пам’ять, кеш Драмовський. Гріється добряче, тому в ноут скоріше всього не поставлю згодом Максим Сергієнко: пользуюсь Kingston SKC3000S/512G несколько месяцев |
Показано 3 из 5 отзывов
eще 2 отзыва
26 ноября 2022, 21:09
Comtrading.ua тут указал цену меньшую, чем продет в реальности #
На сайте comtrading.ua планка объёмом 2 ТБ, стоит дороже, чем заявлена тут. 8344, против 8307. Кто-то скажет, что мелочь, но дело не в деньгах, а в доверии к информации на e-katalog.ua. Почему никто не следит за несоответствием цены?
1 ноября 2023, 15:17
Какой SSD сейчас луче выбрать #
Какой SSD лучше взять Kingston KC3000 SKC3000S/1024G ,Samsung 980 PRO MZ-V8P1T0BW или даже Samsung 980 PRO MZ-V8P1T0CW под мат плату Asustek Prime B460-Plus и проц i5-10400F ??
Показано 3 из 13 вопросов
eще 10 вопросов
Видеообзоры
Модификации Kingston KC3000 SKC3000D/2048G
Цены на Kingston KC3000 SKC3000D/2048G |
---|---|---|---|---|
Kingston KC3000 SKC3000S/512G 512 ГБ | от 2 399 грн. | 40 предложений | ||
Kingston KC3000 SKC3000S/1024G 1.02 ТБ | от 3 635 грн. | 47 предложений | ||
Kingston KC3000 SKC3000D/2048G 2.05 ТБ | от 6 170 грн. | 45 предложений | ||
Kingston KC3000 SKC3000D/4096G 4.1 ТБ | от 14 839 грн. | 38 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →
Монтаж диска на плату не визвав труднощів, поставив на нього win 11, ще запускаю з нього кілька ігор. Ну і програми усі встановлені теж сюди. Вінда запускається за секунд 6, загрузки в іграх дуже швидкі, браузер літає.