Каталог   /   Дім і ремонт   /   Посуд і приладдя   /   Кухонний посуд   /   Сковороди   /   KORKMAZ

Сковорода KORKMAZ Proline A1192 24 см

Фото - Сковорода KORKMAZ Proline A1192 24 см
KORKMAZ Proline A1192
Колір
Тип
порційна
Розмір
24 см
Об'єм
1.8 л
Висота стінок
5 см
Матеріал сковороди
сталь
Матеріал ручок
метал
Антипригарне покриття
немає
Функції та можливості
багатошарове дно
миття в посудомийці
використання в духовці
Країна походження бренду
Туреччина
Офіційний сайт
korkmazstore.com.tr
Дата додавання на E-Katalog
лютий 2021
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KORKMAZ 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KORKMAZ.
Як вибрати сковорідкуРозбираємося, як вибрати сковорідку в залежності від бюджету, частоти використання, страв і умов експлуатації

Купити KORKMAZ Proline A1192 24 см

Korkmaz Proline 24х5 см (A1192)

Тип сковороди: традиційна / Діаметр, см: 24 / Матеріал ручки: Нержавіюча сталь / Додатково: Миття у посудомийній машині, З двома ручками / Тип варильної поверхні: індукційна, електрична, Склокерамічна, Галогеновая, газова
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
1 050 грн.

Сковорода без крышки Korkmaz Proline 24 см A1192

Induction-ua.comЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
1 383 грн.

Сковорода KORKMAZ PROLINE 24х5 см (A1192)

Маркетплейс: Rozetka.ua  WMC З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 448 грн.

Динаміка цін на KORKMAZ Proline A1192 24 см

Модификації KORKMAZ Proline A1192

Ціни на KORKMAZ Proline A1192
KORKMAZ Proline A1190 16 смвід 731 грн.3 пропозиції
KORKMAZ Proline A1191 20 смвід 872 грн.3 пропозиції
KORKMAZ Proline A1192 24 смвід 1 050 грн.4 пропозиції
KORKMAZ Proline A1193 28 смвід 1 400 грн.4 пропозиції