Сковорідка KORKMAZ Proline A1182 18 см
KORKMAZ Proline A1182 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KORKMAZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KORKMAZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KORKMAZ Proline A1182 18 см
Korkmaz Proline 18 см (A1182) | 735 грн. |
Korkmaz Proline 18 см (A1182) | 723 грн. |
Сковорода без крышки Korkmaz Proline 18 см A1182 | 941 грн. |
Сковорода KORKMAZ PROLINE 18 см (A1182) | 941 грн. |
Сковорода - жаровня KORKMAZ PROLINE 18 см (A1182) | 941 грн. |
Модификації KORKMAZ Proline A1182
Ціни на KORKMAZ Proline A1182 |
---|---|---|---|---|
KORKMAZ Proline A1182 18 см | від 723 грн. | 7 пропозицій | ||
KORKMAZ Proline A1185 24 см | від 913 грн. | 7 пропозицій | ||
KORKMAZ Proline A1186 26 см | від 1 244 грн. | 7 пропозицій | ||
KORKMAZ Proline A1187 28 см | від 1 411 грн. | 3 пропозиції | ||
KORKMAZ Proline A1188 30 см | від 1 551 грн. | 4 пропозиції | ||
KORKMAZ Proline A1189 32 см | від 1 693 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →