Сковорідка KORKMAZ Proline A1192 24 см
KORKMAZ Proline A1192 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KORKMAZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KORKMAZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KORKMAZ Proline A1192 24 см
Korkmaz Proline 24х5 см (A1192) | 1 021 грн. |
Korkmaz Proline 24х5 см (A1192) | 1 004 грн. |
Сковорода без крышки Korkmaz Proline 24 см A1192 | 1 317 грн. |
Сковорода KORKMAZ PROLINE 24х5 см (A1192) | 1 317 грн. |
Сковорода - жаровня KORKMAZ PROLINE 24х5 см (A1192) | 1 317 грн. |
Модификації KORKMAZ Proline A1192
Ціни на KORKMAZ Proline A1192 |
---|---|---|---|---|
KORKMAZ Proline A1190 16 см | від 627 грн. | 4 пропозиції | ||
KORKMAZ Proline A1192 24 см | від 1 004 грн. | 7 пропозицій | ||
KORKMAZ Proline A1193 28 см | від 1 756 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →