Сотейник KORKMAZ Proline A1176 24 см
KORKMAZ Proline A1176 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KORKMAZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KORKMAZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KORKMAZ Proline A1176 24 см
Сотейник Korkmaz Proline 24x8 см 3,2 л (A1176) | 1 686 грн. |
Сотейник Korkmaz Proline 24x8 см 3,2 л (A1176) | 1 645 грн. |
Сотейник Korkmaz PROLINE 248 см 3,2 л A1176 | 2 194 грн. |
Сотейник KORKMAZ PROLINE 24*8 см 3,2 л (A1176) | 2 194 грн. |
Сотейник KORKMAZ PROLINE 24 х 8 см 3,2 л (A1176) | 2 194 грн. |
Модификації KORKMAZ Proline A1176
Ціни на KORKMAZ Proline A1176 |
---|---|---|---|---|
KORKMAZ Proline A1174 16 см | від 1 100 грн. | 6 пропозицій | ||
KORKMAZ Proline A1175 20 см | від 1 364 грн. | 6 пропозицій | ||
KORKMAZ Proline A1176 24 см | від 1 645 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →