Набір посуду KORKMAZ Proline A1149
Фото 5 |
KORKMAZ Proline A1149 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KORKMAZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KORKMAZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KORKMAZ Proline A1149
Усі ціни 6 →Korkmaz Proline Rosa Gold 8 предметів (A1149) | 8 630 грн. |
Korkmaz Proline Rosa Gold 8 предметов (A1149) | 8 555 грн. |
Набор посуды Korkmaz Proline Rosa Gold 8 пр A1149 | 10 719 грн. |
Korkmaz Proline Gold 8 предметів (A1148) | 8 630 грн. |
Korkmaz Proline Gold 8 предметов (A1148) | 8 555 грн. |
Набор посуды Korkmaz Proline 8 пр A1148 | 10 719 грн. |
В комплекті:
- Каструля з кришкою 16х10 см, об'єм 2 л
- Каструля з кришкою 20х12. 5 см, об'єм 4 л
- Каструля з кришкою 24х14 см, об'єм 6.3 л
- Сотейник з кришкою 24х7 см, об'єм 3.1 л
РекомендуємоПорівняти в таблиці →