Сотейник KORKMAZ Tombik A1078 26 см
KORKMAZ Tombik A1078 24 см26 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KORKMAZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KORKMAZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KORKMAZ Tombik A1078 26 см
Усі ціни 6 →Korkmaz Tombik 26 см 5 л (A1078) | 1 980 грн. |
Korkmaz Tombik 26 см 5 л (A1078) | 1 980 грн. |
Сотейник с крышкой Korkmaz Tombik 5 л A1078 | 2 133 грн. |
Сотейник KORKMAZ TOMBIK 26*9 см 5 л (A1078) | 2 133 грн. |
Сотейник Korkmaz 26*9см 5л (A1078) | 2 133 грн. |
Каструля Korkmaz Tombik 5 л низька 26 см (A1078) | 2 084 грн. |
Модификації KORKMAZ Tombik A1078
Ціни на KORKMAZ Tombik A1078 |
---|---|---|---|---|
KORKMAZ Tombik A1077 24 см | від 1 881 грн. | 4 пропозиції | ||
KORKMAZ Tombik A1078 26 см | від 1 980 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →