Жаровня KORKMAZ Perla A1834 26 см нержавіюча сталь
Фото 3 |
KORKMAZ Perla A1834 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KORKMAZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KORKMAZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KORKMAZ Perla A1834 26 см нержавіюча сталь
Сотейник Korkmaz Perla 26х7см (A1834) | 1 736 грн. |
Сотейник Korkmaz Perla 26х7см (A1834) | 1 693 грн. |
Сотейник с крышкой Korkmaz Perla 26 см A1834 | 2 206 грн. |
Сотейник KORKMAZ PERLA 26х7 см (A1834) | 2 206 грн. |
Сотейник Korkmaz Perla з кришкою 3,7л (A1834) | 2 206 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →