Вок KORKMAZ A1519 28 см хром
KORKMAZ A1519 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KORKMAZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KORKMAZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KORKMAZ A1519 28 см хром
Korkmaz Perla Вок 28x8.5 (A1519) | 1 628 грн. |
Korkmaz Perla Вок 28x8.5 (A1519) | 1 588 грн. |
Сковорода-вок с крышкой Korkmaz Perla 28 см A1519 | 2 006 грн. |
Вок KORKMAZ PERLA 28*8,5 см (A1519) | 2 006 грн. |
Сковорода ВОК Korkmaz A1519 d28см | 2 006 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →