Конструктор Lego Auroras Castle 43211
Видео 4Фото 9 |
Закрыть
Шапка
Lego Auroras Castle 43211 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Lego 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Lego.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Lego Auroras Castle 43211
Все цены 20 →Lego I Disney Princess Замок Авроры (43211)Серия: Disney Princess / Рекомендуемый возраст: 4+ / Количество деталей, шт.: 187 ЦифраС нами 7 лет (Киев) Пожаловаться | 1 640 грн. |
LEGO 43211 Disney Princess Замок АврориПорадуйте маленьких дітей віком від 4 років та покращіть їх навички конструювання з цим набором «Замок Аврори» LEGOǀ Disney (... еще43211). У ньому є замок з гіркою та сходами, 3 фігурки міні-ляльок LEGO та 2 поменше. Подаруйте навіть юним будівельникам легку та інтуїтивно зрозумілу пригоду за допомогою програми LEGO Builder. Тут вони можуть збільшувати та обертати моделі в 3D, зберігати набори та відстежувати їх прогрес. Будуйте, грайте, уявляйте, вирощуйте Цей набір 4+ допомагає підвищити впевненість дітей у веселій грі. Корисні кубики для початківців дають підліткам міцну основу для їхнього складання. Кожен мішок з кубиками містить персонажа, тому діти можуть розпочати гру будь-якої миті і завершити весь набір пізніше. Захоплюючі сімейні набори 4+ – чудовий спосіб для дорослих розділити веселощі з дітьми. Якщо дорослі теж погано знайомі з іграшками LEGO, Будуйте, грайте, виховуйте – подаруйте шанувальникам принцес Діснея у віці від 4 років набір, повний ігрових можливостей, щоб надихнути на творчі розваги з цим набором LEGO Disney Aurora's Castle ( 43211). Швидка розвага – цей набір включає збірку замку, фігурки міні-ляльок LEGO Аврори, принца Філліпа і Малефісенти Діснея, а також дві невеликі збірки. У кожному мішечку з кубиками знаходиться фігурка, з якої починається гра. Disney Princess play – цей набір спонукає дітей розігрувати сцени з улюблених фільмів або переосмислювати повсякденне життя в замку за допомогою нових історій, підвищуючи їх комунікативні та творчі навички. Кумедний подарунок для дітей віком від 4 років. Шанувальникам Діснея сподобається цей набір, повний творчих можливостей і створений за мотивів мультфільму Діснея «Спляча красуня». Його також можна подарувати дитині із пристрастю до замків. Грайте і грайте знову – замок має розміри більше 10,5 дюймів (27 см) у висоту, 15 дюймів (38 см) завширшки і 4,5 дюйма (11 см) у глибину, і в нього можна грати неодноразово, щоб маленькі шанувальники Діснея були щасливими годинами. Новий спосіб конструювання. Нехай додаток LEGO Builder допоможе навіть молодшим дітям у захоплюючій пригоді щодо конструювання. Вони можуть зберігати набори, відстежувати прогрес, масштабувати та обертати моделі в 3D під час збирання. Особливості складання без суєти. ДО цього набору 4+ входять базові кубики, які допоможуть дітям швидко будувати. Прості інструкції в картинках означають, що немає перешкод для збирання навіть для дітей, які тільки вчаться читати. Навчання через гру – більше 4 збірних іграшок призначені для відточування ключових навичок, готових до школи, таких як спілкування, концентрація, уява та самовираження. Безкомпромісна якість. З 1958 року компоненти LEGO відповідають суворим галузевим стандартам, що гарантує їхнє надійне з'єднання. Безпека понад усе – компоненти LEGO роняють, нагрівають, роздавлюють, скручують і аналізують, щоб переконатися, що вони відповідають суворим світовим стандартам безпеки. Moyo.uaС нами более 10-ти лет (Киев) Гарантия: от производителя Пожаловаться | 1 464 грн. |
LEGO Disney Princess Замок Аврори (43211)Доставка по Киеву! Доставка на склад "Новой Почты" от 35 грн (Все Включено)! Адресная доставка в областной центр - 55 грн! Оп... ещелата при получении! Оплата банковскими картами! Продажа по безналу с НДС! Repka.uaС нами 5 лет (Киев) Пожаловаться | 1 464 грн. |
Конструктор lego Disney Princess Замок Авроры 187 деталей (43211)Проведите время с диснеевской принцессой Авророй в ее прекрасном замке! Исследуйте все достопримечател Tviy-Dim.comС нами 4 года (Киев) Пожаловаться | 1 560 грн. |
Конструктор LEGO │ Disney Princess Замок Аврори (43211) 43211Конструктор LEGO Disney Замок Аврори сподобається маленьким шанувальникам диснеївських принцес і допоможе їм у розвитку нав... ещеичок конструювання.
Набір містить:
- замок із гіркою та сходами;
- три мініляльки (Аврора, принц Філіп і Малефісента);
- гойдалка;
- трон Малефісенти;
- аксесуари;
- інструкції в картинках.
Подаруйте навіть наймолодшим будівельникам легку й інтуїтивно Будинок ІграшокС нами 1 год (Киев) Пожаловаться | 1 419 грн. |
eще 15 предложений
Серия Lego Disney PrincessСравнить в таблице →
от 27 280 грн.
возраст 12+, унисекс, железная дорога, деталей 2925 шт, персонажей 5 шт, подвижные детали, мотор
от 1 079 грн.
возраст 6+, унисекс, герои мультфильмов, деталей 321 шт, персонажей 2 шт
от 7 397 грн.
возраст 6+, для девочек, принцессы, деталей 701 шт, персонажей 3 шт, подвижные детали
от 2 088 грн.
возраст 6+, унисекс, принцессы, деталей 320 шт, персонажей 3 шт
от 1 399 грн.
возраст 4+, для девочек, принцессы, деталей 108 шт, персонажей 2 шт
от 1 082 грн.
возраст 6+, для девочек, принцессы, деталей 140 шт, персонажей 2 шт, бокс для хранения
возраст 2+, для девочек, принцессы, деталей 17 шт, персонажей 2 шт
от 5 339 грн.
возраст 7+, унисекс, принцессы, деталей 1016 шт, персонажей 13 шт
от 2 699 грн.
возраст 6+, для девочек, сюжетные наборы, деталей 302 шт, персонажей 3 шт
от 629 грн.
возраст 6+, для девочек, принцессы, деталей 154 шт, персонажей 1 шт
от 3 099 грн.
возраст 5+, для девочек, герои мультфильмов, деталей 300 шт, персонажей 2 шт, подвижные детали
от 1 686 грн.
возраст 7+, для девочек, принцессы, деталей 509 шт, персонажей 3 шт
от 4 899 грн.
возраст 6+, для девочек, принцессы, деталей 369 шт, персонажей 2 шт
от 2 949 грн.
возраст 7+, для девочек, принцессы, деталей 613 шт, персонажей 3 шт
от 329 грн.
возраст 6+, для девочек, герои мультфильмов, деталей 96 шт
от 3 260 грн.
возраст 6+, для девочек, принцессы, деталей 817 шт, персонажей 4 шт
от 5 447 грн.
возраст 6+, для девочек, принцессы, деталей 274 шт, персонажей 1 шт, подвижные детали
от 8 499 грн.
возраст 14+, для девочек, принцессы, деталей 1709 шт, персонажей 5 шт
от 2 399 грн.
возраст 12+, для девочек, принцессы, деталей 557 шт, персонажей 1 шт
от 5 500 грн.
возраст 6+, для девочек, принцессы, деталей 374 шт, персонажей 2 шт, подвижные детали
Видеообзоры
Lego Disney Aurora's Castle (43211) - toy unboxing, speed build, review
28 июня 2023394 просмотра
Unlock the Magic in Aurora's Castle! LEGO Disney Set Build & Review - Part 4
23 января 20231 185 просмотров
Aurora's Castle - LEGO Disney Set 43211 and Build review Play ASMR Part 2
18 января 20237 946 просмотров
Aurora's Castle - LEGO Disney Set 43211 and Build review Play ASMR Part 1
17 января 202318 288 просмотров
РекомендуемСравнить в таблице →
от 1 550 грн.
возраст 4+, унисекс, герои мультфильмов, деталей 187 шт, персонажей 5 шт
от 1 199 грн.
возраст 4+, унисекс, герои мультфильмов, деталей 200 шт, персонажей 6 шт
от 1 239 грн.
возраст 4+, унисекс, герои мультфильмов, деталей 149 шт, персонажей 4 шт
от 1 800 грн.
возраст 4+, унисекс, герои мультфильмов, деталей 193 шт, персонажей 6 шт
возраст 4+, унисекс, герои мультфильмов, деталей 155 шт, персонажей 5 шт
от 2 199 грн.
возраст 4+, унисекс, герои мультфильмов, деталей 144 шт, персонажей 4 шт
от 1 494 грн.
возраст 4+, унисекс, фантастика, деталей 161 шт, персонажей 4 шт, подвижные детали
от 1 999 грн.
возраст 4+, унисекс, фантастика, деталей 157 шт, персонажей 3 шт, подвижные детали
возраст 4+, унисекс, животные, деталей 157 шт, персонажей 3 шт
от 1 058 грн.
возраст 4+, унисекс, пожарная служба, деталей 153 шт, персонажей 3 шт
от 1 062 грн.
возраст 4+, унисекс, полиция и бандиты, деталей 172 шт, персонажей 4 шт