Конструктор Lego Rides Police Truck 60481
![]() |
Lego Rides Police Truck 60481
від 299 до 804 грн.
Шапка
Lego Rides Police Truck 60481 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lego Rides Police Truck 60481
Усі ціни 20 →| 479 грн. | ![]() |
Конструктор LEGO City Автівки — Поліцейська вантажівка (60481) 60481Надихайте на творчу гру з конструктором LEGO City Автівки — Поліцейська вантажівка! Набір містить: мініфігурку молодшого оф... щеіцера поліції; аксесуари. З додатком LEGO Builder вони можуть конструювати кожен набір більш упевнено: масштабувати, обертати в 3D й відстежувати прогрес за допомогою простих цифрових інструкцій. Довжина набору: 8 см. Кількість деталей: 71. Рекомендовано для дітей віком від 5-ти років. Будинок ІграшокЗ нами 3 роки (Київ) Поскаржитись | 299 грн. |
+ 38 балів ITbox, Тип - автоконструктор, жанр - професії, вік - 5+, кількість деталей - 71, Матеріал - пластик Itbox.uaЗ нами 8 років (Київ) Поскаржитись | 451 грн. |
LEGO 60481 City Автівки — Поліцейська вантажівка 60481Зануртеся в атмосферу погонь та розслідувань із мінінабором LEGO City Автівки - Поліцейська вантажівка. Невелика, але деталіз... щеована поліцейська машина вирізняється крутими дисками, низькопрофільни Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 299 грн. | ![]() |
LEGO 60481Конструктор LEGO City Автівки — Поліцейська вантажівка (60481) — це ідеальний набір для маленьких дослідників міського життя.... щеТип конструктора — автоконструктор Mallprix.comМенше року (Київ) Гарантія: 14 міс. від виробника Поскаржитись | 478 грн. | ![]() |
ще 15 пропозицій
Серія Lego CityПорівняти в таблиці →
від 339 грн.
вік 4+, унісекс, поліція і бандити, деталей 65 шт., персонажів 2 шт., розмір 90x40x40 мм
від 4 171 грн.
вік 8+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1064 шт., персонажів 5 шт., розмір 380x120x170 мм
від 629 грн.
вік 6+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 204 шт., персонажів 1 шт., розмір 130x90x100 мм
від 575 грн.
вік 5+, унісекс, наземний транспорт, деталей 148 шт., персонажів 1 шт., розмір 130x100x90 мм
від 7 599 грн.
вік 7+, унісекс, залізниця, деталей 1517 шт., персонажів 6 шт., розмір 700x60x80 мм, мотор
від 4 977 грн.
вік 8+, унісекс, будівництво, деталей 1132 шт., персонажів 3 шт., розмір 290x100x100 мм, рухомі деталі
від 6 199 грн.
вік 7+, унісекс, залізниця, деталей 764 шт., персонажів 6 шт., розмір 860x50x100 мм, мотор, світлові ефекти
від 119 грн.
вік 5+, унісекс, наземний транспорт, деталей 48 шт., персонажів 1 шт.
від 299 грн.
вік 5+, унісекс, будівництво, деталей 78 шт., персонажів 1 шт., розмір 120x70x80 мм
вік 5+, унісекс, поліція і бандити, деталей 71 шт., персонажів 1 шт., розмір 80x50x60 мм
від 5 490 грн.
вік 7+, унісекс, космос, деталей 1097 шт., персонажів 6 шт., розмір 400x350x90 мм
від 355 грн.
вік 5+, унісекс, наземний транспорт, деталей 64 шт., персонажів 1 шт., розмір 120x50x40 мм
від 2 099 грн.
вік 8+, унісекс, будівництво, деталей 682 шт., персонажів 3 шт., розмір 240x130x120 мм, рухомі деталі
від 2 679 грн.
вік 8+, унісекс, будівництво, деталей 633 шт., персонажів 3 шт., розмір 320x110x120 мм, рухомі деталі
від 6 003 грн.
вік 9+, унісекс, будівлі, деталей 1513 шт., персонажів 6 шт., розмір 410x230x280 мм
від 4 999 грн.
вік 8+, унісекс, будівлі, деталей 887 шт., персонажів 9 шт., розмір 370x240x280 мм
від 1 429 грн.
вік 6+, унісекс, тварини, деталей 314 шт., персонажів 3 шт., розмір 150x60x110 мм
від 2 739 грн.
вік 7+, унісекс, пожежна служба, деталей 691 шт., персонажів 4 шт., розмір 310x80x110 мм, рухомі деталі
від 18 000 грн.
вік 6+, для хлопчиків, повітряний транспорт, деталей 658 шт., персонажів 6 шт., рухомі деталі
від 599 грн.
вік 5+, унісекс, наземний транспорт, деталей 122 шт., персонажів 2 шт., розмір 130x50x50 мм
Відеоогляди

レゴ シティ ライドー ポリストラック 消防車 60481 60482 / LEGO City Rides – Police Truck & Fire Truck Speed build
31 грудня 202524 593 перегляда

LEGO City Rides – Police Truck (60481)[71 pcs] Step-by-Step Building Instructions @TopBrickBuilder
10 січня 20264 010 переглядів

LEGO City Rides Police Truck Construction Set 60481
16 грудня 2025182 перегляда

LEGO City Rides 60481 Police Truck (2026) - unbox and speed building
13 січня 2026996 переглядів

LEGO City Police Truck 60481 Speed Build | Mini Police Truck Tiny Build
10 січня 2026982 перегляда

LEGO City Rides 60481 Police Truck Real-Time Build
7 лютого 2026775 переглядів

#lego CITY RIDES #60481 #60482 #60483 #60484
26 грудня 2025730 переглядів

LEGO City Rides – Police Truck (60481)[71 pcs] Speed Build @TopBrickBuilderLite
14 лютого 2026490 переглядів

LEGO CITY Rides Police Truck LEGO SET 60481
18 січня 2026422 перегляда

LEGO City 60481 Police Truck – Bad Baby, Bad Baby!
24 лютого 2026415 переглядів

LEGO 60481 Police Truck
5 лютого 2026371 перегляд

[3분완성! 레고 시티 60481] 경찰 트럭 조립 & 디테일 리뷰 [LEGO City 60481 Police Truck Build & Full Review]
8 березня 2026367 переглядів

nice cheap Lego set for £7.99 police truck from the city range 60481 #lego #shortfeed #shorts #viral
10 березня 2026339 переглядів

LEGO® City Rides Police Truck | 60481 | Stop Motion
9 січня 2026328 переглядів

Lego city rides 60481/60484 police truck & gaming car
27 січня 2026216 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 349 грн.
вік 5+, унісекс, поліція і бандити, деталей 59 шт., розмір 100x50x40 мм
вік 5+, унісекс, наземний транспорт, деталей 64 шт., персонажів 1 шт., розмір 120x50x40 мм
від 343 грн.
вік 5+, унісекс, пожежна служба, деталей 67 шт., персонажів 1 шт., розмір 80x50x60 мм
від 369 грн.
вік 5+, унісекс, наземний транспорт, деталей 81 шт., персонажів 1 шт., розмір 120x40x60 мм
від 399 грн.
вік 5+, унісекс, сюжетні набори, деталей 67 шт., персонажів 1 шт.
вік 5+, унісекс, будівництво, деталей 78 шт., персонажів 1 шт., розмір 120x70x80 мм
від 416 грн.
вік 5+, унісекс, сюжетні набори, деталей 84 шт., персонажів 2 шт., розмір 60x90x110 мм
від 353 грн.
вік 5+, унісекс, наземний транспорт, деталей 70 шт., персонажів 2 шт., розмір 90x40x50 мм
від 499 грн.
вік 5+, унісекс, принцеси, деталей 58 шт., персонажів 1 шт.
вік 5+, унісекс, тварини, деталей 74 шт., персонажів 1 шт., розмір 70x50x40 мм
від 329 грн.
вік 5+, унісекс, пожежна служба, деталей 87 шт., персонажів 1 шт., розмір 100x50x60 мм
від 529 грн.
вік 5+, унісекс, пожежна служба, деталей 84 шт., персонажів 1 шт., розмір 40x120x50 мм