Бойлер LEOV LH Dry 50
![]() |
LEOV LH Dry 50 |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LEOV 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LEOV.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах

Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Купити LEOV LH Dry 50
Усі ціни 16 →| 8 600 грн. | ![]() |
Бойлер LEOV LH Dry 50 l | 8 600 грн. |
Бойлер Leov Lh Dry 50 | 8 600 грн. |
| 8 600 грн. | ![]() |
LEOV LH Dry 50 l | 8 553 грн. | ![]() |
ще 11 пропозицій
Модификації LEOV LH Dry 50
| Ціни на LEOV LH Dry 50 |
|---|---|---|---|---|
| LEOV LH Dry 50 | від 8 178 грн. | 16 пропозицій | ||
| LEOV LH Dry 80 | від 9 550 грн. | 1 пропозиція | ||
| LEOV LH Dry 100 | від 9 429 грн. | 10 пропозицій | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →