Телевізор LG 43UT9100
Фото - Телевізор LG 43UT9100
Фото 13
LG 43UT9100
Екран:43 ", 3840x2160 пікс., 50/60 Гц, Edge LED
Картинка:Upscaling до 4K, HDR
Мультимедіа:T2-тюнер, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Керування:голосове, помічник
Всі характеристики
Характеристики 43UT9100
Колір
Розмір діагоналі43 "
Операційна системаSmart TV (власна система) / webOS 24 /
ПроцесорLG α 5 Gen 7
Дисплей
Тип підсвічуванняEdge LED
Покриття екранаглянцеве
Роздільна здатність3840x2160 пікс.
Upscalingдо 4K
Частота зміни кадрів50/60 Гц
Підтримка HDRHDR10 / HDR10 Pro /
Мультимедіа
Потужність звуку20 Вт
Кількість динаміків2 шт.
АудіодекодериDolby AC-4, Dolby Digital (AC3)
Цифровий тюнерDVB-T2 (ефірне)
DVB-C (кабельне)
DVB-S (супутникове)
DVB-S2 (супутникове)
Функції та можливості
Функції та можливостіAirPlay 2
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Google Cast (Chromecast)
Bluetooth v5.1
Matter
керування голосом
Amazon Alexa / вбудована /
Google Assistant / сумісність /
Роз'єми
HDMI3 шт.
Версія HDMIv 2.0
Технології HDMIALLM, eARC, CEC, HGiG
ВходиUSB-А 2 шт. / v2.0 /
LAN
Виходиоптичний
Інше
Настінне кріпленняVESA 200x200 мм
Форма підставки1 ніжка на платформі
Споживана потужність54 Вт / 94 Вт HDR /
Клас енергоспоживання (new)G
Габарити (ШхВхГ)968x640x260 мм
Габарити без підставки (ШхВхГ)968x565x30 мм
Вага13.1 кг / 9.3 кг без підставки /
Офіційний сайтlg.com
Дата додавання на E-Katalogтравень 2024
Маркування виробника
43UT91003LA
43UT91006LA
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LG 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LG.
Купити LG 43UT9100
Усі ціни 24 →
Lg 43ut9100
I-sklad.com.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
Телевізор LG 43UT91003LA
Denika.uaЗ нами більше 10-ти років
(Харків)
Поскаржитись
Телевізор LG 43UT91003LA
Tendo.com.uaЗ нами 9 років
(Київ)
Телевізор Lg 43UT9100
Тип: LED-телевизоры / Комунікації: WiFi, DLNA, Bluetooth / Оснащення: Встроенный медиаплеер, Smart TV / TV-тюнер: DVB-T2, DVB... ще-S2, DVB-S, DVB-C / Вихід в інтернет: Ethernet (RJ-45) / WiFi / Екран: 43" (3840x2160) 4K Ultra HD / Тюнер: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T2 + аналоговый / Потужність звуку: 20 Вт (2x10 Вт) / Операційна система: WebOS / Роз'єми: Цифровой оптический аудиовыход, USB, HDMI, Ethernet / Місце розташування: Для гостиной / Оптимальна відстань до глядача: 330 см / Аудіодекодери: Dolby Digital, Dolby AC4