Каталог   /   Інструмент і садова техніка   /   Ручний інструмент   /   Набори інструментів   /   Yato

Набір інструментів Yato YT-14501

Фото - Набір інструментів Yato YT-14501
Відео 4Фото 6
Yato YT-14501
Загальна кількість одиниць
56 шт.
Посадковий квадрат
1/4 "
Торцеві головки (6 граней)
20 шт. / глибокі і стандартні /
Розміри торцевих головок (6 граней)
4 — 13 мм
Торцеві головки (E-профіль)
6 шт.
Розміри торцевих головок (E-профіль)
E4, E5, E6, E7, E8, E10
Свічкові головки
1 шт.
Біти
22 шт.
Ключ-тріскачка
1 шт.
Рукоятка викрутки
1 шт.
Воротків
1 шт.
Карданний шарнір
1 шт.
Подовжувач
жорсткий/гнучкий / 3 шт. /
Зберігання інструменту
пластиковий кейс
Вага
1.85 кг
Офіційний сайт
yato.com
Дата додавання на E-Katalog
червень 2018
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.

Купити Yato YT-14501

Усі ціни 11 →

Набір інструментів 56 предметів YATO YT-14501

Професійний набір інструментів, розроблений для задоволення потреб спеціалізованих автомобільних та механічних служб. Торцеві... щеключі та привод головок виготовлені з міцної інструментальної хромованадієвої сталі CrV 50BV3. Насадки 1/4": 4 мм, 4.5 мм, 5 мм, 5.5 мм, 6 мм, 7 мм, 8 мм, 9 мм, 10 мм, 11 мм, 12 мм, 13 мм, довжиною 25 мм, 6 мм, 7 мм, 8 мм, 9 мм, 10 мм, 11 мм, 12 мм, 13 мм, довжиною 50 мм. Головки TORX: E4, E5, E6, E7, E8, E10.
Sertan.com.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
1 343 грн.

Набір торцевих головок з ручками YATO 1/4" 56шт, (YT-14501) YT14501

YATO YT-14501 є універсальним набором з достатньою комплектацією, щоб забезпечити комплексну роботу з різьбовими з'єд... щенаннями, що мають внутрішній та зовнішній профіль. Цей набір позиціонується як професійний, він придатний для застосування як у побуті, так і в гаражному ремонті, так і в автосервісі або на виробництві. Добре підібрана збалансована комплектація, що включає три
Dsvavto.uaЗ нами 2 роки
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
1 280 грн.

Набір інструментів Yato YT-14501

Призначення - автомобільні, кількість інструментів - 56
Brain.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
1 441 грн.

Набір інструментів Yato YT-14501

+ 45 балів ITbox, Призначення - автомобільні, кількість інструментів - 56
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись

Набір головок торцевих Yato квадрат 1/4" насадки викруткові з інструментами 56 шт. (YT-14501)

MAUDAUЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
1 549 грн.
ще 6 пропозицій

Динаміка цін на Yato YT-14501

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди