Смеситель Paffoni Ringo-West RIN185CR
Фото 8 |
Paffoni Ringo-West RIN185CR |
|
Может комплектоваться гибкой подводкой стандарта G 1/2".
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Paffoni 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Paffoni.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Paffoni Ringo-West RIN185CR
Все цены 15 →Змішувач для кухні Paffoni Ringo чорний матовий RIN185NO | 8 935 грн. |
Змішувач для кухні з поворотним виливом Paffoni Ringo (колір - хром) RIN18 | 6 878 грн. |
Змішувач для кухні із висувною лійкою PAFFONI Ringo чорний латунь RIN185NO | 8 935 грн. |
Змішувач для кухні Paffoni Ringo чорний матовий (RIN185NO) RIN185NO | 8 935 грн. |
Змішувач для мийки Paffoni Ringo RIN 185 NO зі знімним душем, чорний матов | 8 935 грн. |
eще 10 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →