Монітор Philips 27E1N1200A 27 " (27E1N1200A/00)
Фото - Монітор Philips 27E1N1200A 27 "
Фото 7
Philips 27E1N1200A 27 "
23.8 "27 "
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 4 мс, MPRT 1 мс
Частота:120 Гц
Контрастність:1 500:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Роз'єми:DisplayPort v1.2 • HDMI v1.4, VGA
Всі характеристики
Характеристики 27E1N1200A
Колір
Типмонітор
Діагональ27 "
Дисплей
Тип матриціIPS
Покриття екранаантивідблискове
Частота кадрів120 Гц
Розмір пікселя0.31 мм
Час відгуку (GtG)4 мс
Час відгуку (MPRT)1 мс
Кут огляду по вертикалі178 °
Кут огляду по горизонталі178 °
Яскравість300 кд/м²
Глибина кольору16.7M Colors
Колірне охоплення (sRGB)104 %
Колірне охоплення (Adobe RGB)81.2 %
Колірне охоплення (DCI P3)79.9 %
Сертифікат TÜV Rheinland
Підключення
Передача відеоVGA
DisplayPort v1.2
HDMI v1.4
Роз'єми (додатково)вхід mini-Jack (3.5 мм)
вихід mini-Jack (3.5 мм)
Функції та можливості
Функції та можливостіFlicker-Free
Adaptive-Sync
Вбудовані динаміки
Потужність звуку2x2 Вт
Інше
Настінне кріпленняVESA 100x100 мм
Споживана потужність20 Вт
Клас енергоспоживання (new)E
Габарити (ШхВхТ)614x457x211 мм
Габарити без підставки (ШхВхТ)614x357x46 мм
Вага3.97 кг
Вага без підставки3.55 кг
Офіційний сайтphilips.ua
Дата додавання на E-Katalogтравень 2025
Маркування виробника
27E1N1200A/00
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Купити Philips 27E1N1200A 27 "
Усі ціни 45 →
Philips Монітор Philips 27E1N1200A/00 Black 27
MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
Монітор 27" Philips 27E1N1200A/00
АЛЛОЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 3 міс.
Поскаржитись
Монітор Philips 27" IPS 120Hz 27E1N1200A/00 (UA)
Jabko.uaЗ нами 3 роки
(Львів)
Монітор PHILIPS 27" 27E1N1200A/00 Black 27E1N1200A/00
Офіційний партнер Philips
FOXTROT.UA
Гарантія: 36 міс. від виробника
Монітор Philips 27E1N1200A/00 Ua
Покриття екрану: антибликовое / Формат зображення: 16:9 / Тип РК-матриці: IPS / Роздільна здатність: Full HD (1920x1080) / Ча... щес реакції, мс: 1 / Кут огляду, гор / верт: 178°/178° / Роз'єми: VGA, HDMI, USB, Выход на наушники / Частота оновлення екрану, Гц: 120 / Стандарт VESA: 100x100 / Діагональ: 27"