Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Диски   /   Replica

Литий диск Replica BK5049 8,5x18/6x139,7 ET25 DIA106,1

Фото - Диск Replica BK5049 (8,5x18/6x139,7 ET25 DIA106,1)
Порівняти ціни 6 →
Діаметр (R):18 "
Болтовка (PDC):6 болта (ів), 139.7 мм
ЦО (DIA):106.1 мм
Виліт (ET):25 мм
в списокмої списки
Модифікації Replica BK5049 1
Характеристики
Replica BK5049 8,5x18/6x139,7 ET25 DIA106,1
Ширина диска
8.5 "
Діаметр
18 "
Кріпильних отворів
6 болта (ів)
Діаметр розташування отворів
139.7 мм
Виліт
25 мм
Діаметр центрального отвору
106.1 мм
Тип
легкосплавні
Матеріал
алюмінієвий сплав
Можливі кольори
сірий
Дата додавання на E-Katalog
грудень 2017
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Де купити Replica BK5049 8,5x18/6x139,7 ET25 DIA106,1

Replica Toyota BK5049 (R18 W8.5 PCD6x139.7 ET25 DIA106.1) HB

Avtopik.uaЗ нами 8 років (Одеса)Гарантія: від виробника
Поскаржитись
7 965 грн.

Литые диски Replica LEXUS BK5049 8,5x18 PCD6x139,7 ET25 D106,1 HB

ShinaDiski.com.uaЗ нами 10 років (Київ)
Поскаржитись
8 173 грн.

Replica BK5049 (R18 W8.5 PCD6x139.7 ET25 DIA106.1) HB

Autoshini.uaЗ нами 10 років (Київ)
Поскаржитись
8 710 грн.

Диск Replica BK5049 HB R18 W8,5 PCD6x139,7 ET25 DIA106,1

Garazh.uaЗ нами 3 роки (Київ)Гарантія: від виробника
Поскаржитись
8 220 грн.

Replika BK5049 HB (PCD6x139.7 R18 J8.5 ET25 DIA106.1)

Mastershina.comЗ нами 5 років (Київ)
Поскаржитись
8 599 грн.

Литые диски Replica TOYOTA BK5049 8,5x18 PCD6x139,7 ET25 D106,1 HB

ShinaDiski.com.uaЗ нами 10 років (Київ)
Поскаржитись

Динаміка цін на Replica BK5049 8,5x18/6x139,7 ET25 DIA106,1