Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Диски   /   Replica

Литий диск Replica BK5362 11x21/5x130 ET58 DIA71,6

Фото - Диск Replica BK5362 (11x21/5x130 ET58 DIA71,6)
Порівняти ціни 10 →
Діаметр (R):21 "
Болтовка (PDC):5 болта (ів), 130 мм
ЦО (DIA):71.6 мм
Виліт (ET):58 мм
в списокмої списки
Модифікації Replica BK5362 1
Характеристики
Replica BK5362 11x21/5x130 ET58 DIA71,6
Ширина диска
11 "
Діаметр
21 "
Кріпильних отворів
5 болта (ів)
Діаметр розташування отворів
130 мм
Виліт
58 мм
Діаметр центрального отвору
71.6 мм
Тип
легкосплавні
Матеріал
алюмінієвий сплав
Можливі кольори
чорний з сріблястим, сірий з сріблястим
Дата додавання на E-Katalog
серпень 2019
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Де купити Replica BK5362 11x21/5x130 ET58 DIA71,6

Replica Porsche BK5362 (R21 W11 PCD5x130 ET58 DIA71.6) GMF

Avtopik.uaЗ нами 8 років (Одеса)Гарантія: від виробника
Поскаржитись
9 690 грн.

Литые диски Replica PORSCHE BK5362 11,0x21 PCD5x130 ET58 D71,6 MBMF

ShinaDiski.com.uaЗ нами 10 років (Київ)
Поскаржитись
9 968 грн.

Replica BK5362 (R21 W11.0 PCD5x130 ET58 DIA71.6) GMF

Autoshini.uaЗ нами 10 років (Київ)
Поскаржитись
10 640 грн.

Replika BK5362 MBMF (PCD5x130 R21 J11 ET58 DIA71.6)

Mastershina.comЗ нами 5 років (Київ)
Поскаржитись
10 503 грн.

Диск Replica BK5362 GMF R21 W11,0 PCD5x130 ET58 DIA71,6

Garazh.uaЗ нами 3 роки (Київ)Гарантія: від виробника
Поскаржитись
9 665 грн.
ще 5 пропозицій

Динаміка цін на Replica BK5362 11x21/5x130 ET58 DIA71,6