Литий диск Replica BK5362 11x21/5x130 ET58 DIA71,6
від 8 875 до 9 640 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):21 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 130 мм ЦО (DIA):71.6 мм Виліт (ET):58 мм |
Модифікації Replica BK5362 1
Характеристики
Replica BK5362 11x21/5x130 ET58 DIA71,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica BK5362 11x21/5x130 ET58 DIA71,6
Сортувати
Replica PORSCHE BK5362 11,0x21/5x130 D71,6 ET58 MBMF | 8 880 грн. |
Replica BK5362 (R21 W11.0 PCD5x130 ET58 DIA71.6) GMF | 9 640 грн. |
Диск Replica BK5362 GMF R21 W11,0 PCDPCD5x130 ET58 DIA71,6 | 8 875 грн. |
Replica PORSCHE BK5362 11,0x21/5x130 D71,6 ET58 GMF | 8 880 грн. |
Replica BK5362 (R21 W11.0 PCD5x130 ET58 DIA71.6) MBMF | 9 640 грн. |
Диск Replica BK5362 MBMF R21 W11,0 PCDPCD5x130 ET58 DIA71,6 | 8 875 грн. |
Закрити
Схожі