Каталог   /   Дім і ремонт   /   Посуд і приладдя   /   Кухонний посуд   /   Сковороди   /   Tefal

Сковорідка для млинців Tefal Expertise G3213832 25 см чорний

Фото - Сковорода Tefal Expertise G3213832 25 см  чорний
Tefal Expertise G3213832
Колір
Тип
для млинців
Розмір
25 см
Діаметр дна
20.7 см
Вага
0.85 кг
Матеріал сковороди
алюміній
Матеріал ручок
бакеліт
Антипригарне покриття
титанове / Extra Life X5 /
Кількість шарів покриття
5 шарів
Функції та можливості
індукційне дно
індикатор нагріву / Thermo-Signal /
миття в посудомийці
Країна походження бренду
Франція
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2026
Мінеральне антипригарне покриття з п'яти шарів стійке до металу і в п'ять разів довговічніше базового покриття Tefal. Повне почервоніння індикатора Thermo-Signal сигналізує про готовність до приготування.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Як вибрати сковорідкуРозбираємося, як вибрати сковорідку в залежності від бюджету, частоти використання, страв і умов експлуатації

Купити Tefal Expertise G3213832 25 см чорний

Усі ціни 13 →

Сковорода Tefal Expertise для млинців 25см чорний (G3213832) G3213832

+ 55 балів ITbox, Тип сковороди - для млинців, Expertise, Форма - кругла, 25 см, Матеріал - алюміній, Тип внутрішнього покрит... щетя - Extra Life X5, Сумісність з плитами - газові плити, електричні плити, індукційні плити, керамічні плити, кришка відсутня, чорний
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
1 799 грн.

Сковорода для млинців Tefal Expertise 25 см (G3213832)

Тип сковороди: Для млинців / Діаметр, см: 25 / Матеріал корпусу: алюміній / Антипригарне покриття: Extra Life X5 / Кришка в к... щеомплекті: немає / Матеріал ручки: Бакеліт / Додатково: Ненагревающаяся ручка, Ручка з отвором для підвішування, Индукционное дно, індикатор нагріву / Тип варильної поверхні: електрична, Склокерамічна, індукційна, Галогеновая, газова
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
1 863 грн.

Сковорода для млинців TEFAL Expertise 25 см Black (G3213832) G3213832

Офіційний партнер Tefal
FOXTROT.UA
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
1 299 грн.

Tefal G3213832

Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 752 грн.

Сковорода для млинців Tefal Expertise 25 см чорна (G3213832)

MAUDAUЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
2 099 грн.
ще 8 пропозицій

Динаміка цін на Tefal Expertise G3213832 25 см чорний