Каталог   /   Дім і ремонт   /   Посуд і приладдя   /   Кухонний посуд   /   Сковороди   /   Tefal

Сотейник Tefal Renewal C4263243 24 см сірий

Фото - Сковорода Tefal Renewal C4263243 24 см  сірий
Tefal Renewal C4263243
Колір
Тип
сотейник
Розмір
24 см
Діаметр дна
20 см
Висота стінок
7.5 см
Матеріал сковороди
перероблений алюміній
Матеріал кришки
скло
Матеріал ручок
бакеліт
Антипригарне покриття
керамічне / InoCeram /
Функції та можливості
індукційне дно
індикатор нагріву
Комплектація
кришка
Країна походження бренду
Франція
Офіційний сайт
tefal.ua
Дата додавання на E-Katalog
вересень 2023
Індикатор Thermo-Signal показує оптимальну температуру для приготування. Алюмінієва конструкція сковороди виготовлена ​​із перероблених матеріалів.
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Як вибрати сковорідкуРозбираємося, як вибрати сковорідку в залежності від бюджету, частоти використання, страв і умов експлуатації

Купити Tefal Renewal C4263243 24 см сірий

Усі ціни 25 →

Сотейник Tefal Renewal, 24см, алюміній, бакеліт, скло, сірий (C4263243) C4263243

+ 56 балів ITbox, Renewal, Форма - кругла, Матеріал - алюміній, скло, 24 см, чорний
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
2 068 грн.

TEFAL RENEWAL C4263243

Pro100market.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 033 грн.

Сотейник Tefal Renewal з кришкою 24 см (C4263243)

Тип: Сотейник / Діаметр, см: 24 / Матеріал корпусу: Алюминий / Антипригарне покриття: керамическое антипригарное покрытие / К... щеришка в комплекті: есть, стекло с отверстием для выпуска пара / Ручки: Бакелит
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
1 724 грн.

TEFAL RENEWAL C4263243

Vodogreyka.com.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 043 грн.

Сотейник із кришкою TEFAL Renewal 24 см Grey (C4263243) C4263243

Офіційний партнер Tefal
FOXTROT.UA
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
2 069 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Tefal Renewal C4263243 24 см сірий

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна