Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Комплектуючі   /   SSD-накопичувачі   /   Transcend

SSD Transcend ESD265C TS500GESD265C 500 GB

Фото - SSD Transcend ESD265C TS500GESD265C 500 GB
Фото 6
Transcend TS500GESD265C
1 TB2 TB500 GB
Колір
Тип
зовнішній
Об'єм
500 GB
Роз'єм
USB-C 10Gbps
Тип пам’яті
3D NAND
Зовнішня швидкість запису
950 МБ/с
Зовнішня швидкість зчитування
1050 МБ/с
Гарантія виробника
5 років
Комплектний кабель
USB-C to USB-C та USB-C to USB-A
Розміри
81x34x7.5 мм
Вага
31 г
Офіційний сайт
transcend-info.com
Дата додавання на E-Katalog
лютий 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Як вибрати SSD накопичувачВибираємо SSD з необхідною швидкодією та високою надійністю для дому, роботи та геймінгу.

Купити Transcend ESD265C TS500GESD265C 500 GB

Усі ціни 28 →

Накопичувач SSD Transcend ESD265C 500GB USB-C (TS500GESD265C)

Зовнішній твердотільний накопичувач Transcend ESD265C – це елегантне рішення для зберігання даних, яке поєднує високу швидкіс... щеть і компактність. SSD призначений для швидкого перенесення файлів, таких як документи, фотографії чи відео, що робить його ідеальним для ділових поїздок, резервного копіювання або роботи з мультимедійним контентом. Накопичувач оснащений інтерфейсом USB 3.2 Gen 2 із
Secur.uaЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
6 129 грн.

SSD-диск Transcend ESD265C 3D NAND 500GB USB 3.2 (TS500GESD265C) Iron Gray TS500GESD265C

Telemart.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
6 299 грн.

Transcend Зовнішній SSD диск Transcend ESD265C 500GB Iron Gray (TS500GESD265C)

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
6 499 грн.

SSD накопичувач Transcend ESD265C 500 GB Iron Gray TS500GESD265C

Comtrading.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
5 449 грн.

Накопичувач SSD Transcend 500GB External ESD265C Type-C (TS500GESD265C)

Nkt.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
5 360 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Transcend ESD265C TS500GESD265C 500 GB

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
гарний і швидкий ссд
12 грудня 2025
це не перший мій ссд від transcend на фото видно попередню модель якою користувався. отже по моделі все працює без зауважень, провіряв зі всіма своїми шнурами на всіх працює нормально. ніяких нюансів в роботі з ним не зауважив
місткість, швидкість передачі даних, форм фактор, type-c розєм.
ціна особливо зараз брав його за 7тис. зараз 10 на тому ж сайті.
Andrii Nizovetsкористуюся Transcend TS2TESD265C кілька місяців
Додати відгук