SSD Transcend ESD240C TS480GESD240C 480 ГБ
Відео 9Фото 7 |
Transcend TS480GESD240C 240 ГБ480 ГБ |
|
Портативний і високопродуктивний зовнішній SSD-накопичувач об'ємом 480 Гб з високошвидкісним інтерфейсом USB 3.2 Gen2, реалізованим за допомогою роз'єму USB Type-C. Відрізняється невеликою вагою (35 г), а також скромними розмірами міцного і стильного алюмінієвого корпусу. Без проблем поміщається в будь-якій сумці, рюкзаку або кишені верхнього одягу. Гарантує швидкий обмін даними та вражаюче високу швидкість читання/запису (до 520/460 МБайт/с), яка в 3-4 разів перевершує середні швидкість роботи типових споживчих мобільних HDD-накопичувачів.
Така оперативність передачі даних буде особливо корисна при копіюванні або переміщенні відеоконтенту 4K-роздільної здатності, великих документів, оригіналів фотографій в RAW-форматі і великих файлів робочих проєктів. Зовнішній SSD-накопичувач Transcend ESD240C TS480GESD240C сумісний з ПК і мобільними комп'ютерами під управлінням ОС Windows і MacOS. Може використовуватися в якості пристрою, що розширює підсистему зберігання даних ноутбука/ультрабука (включаючи моделі сімейства Apple MacBook). Комплектується універсальними кабелями: USB-C to USB-C і USB-C to USB-A, дозволяють організувати підключення до стаціонарних і мобільних комп'ютерів, мультимедійних плеєрів і домашнім NAS-серверів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Купити Transcend ESD240C TS480GESD240C 480 ГБ
Усі ціни 49 →Накопитель SSD USB 3.1 480GB Transcend (TS480GESD240C) | 2 937 грн. |
SSD диск Transcend ESD240C 480GB USB 3.1 GEN 2 TLC (TS480GESD240C) TS480GE | 2 868 грн. |
Transcend ESD240C 480 Gb (TS480GESD240C) | 2 691 грн. |
Transcend ESD240C 480 Gb (TS480GESD240C) | 2 767 грн. |
SSD-накопичувач Transcend ESD240C 480GB USB 3.1 Type-C 3D NAND TLC (TS480G | 2 759 грн. |
Модификації Transcend ESD240C TS480GESD240C
Ціни на Transcend ESD240C TS480GESD240C |
---|---|---|---|---|
Transcend ESD240C TS240GESD240C 240 ГБ | від 1 849 грн. | 6 пропозицій | ||
Transcend ESD240C TS480GESD240C 480 ГБ | від 2 344 грн. | 49 пропозицій |