Струбцина Yato YT-6444 300 мм
![]() |
Yato YT-6444 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Yato YT-6444
| Ціни на Yato YT-6444 |
|---|---|---|---|---|
| Yato YT-6440 100 мм | від 255 грн. | 1 пропозиція | ||
| Yato YT-6441 150 мм | від 265 грн. | 1 пропозиція | ||
| Yato YT-6442 200 мм | від 275 грн. | 1 пропозиція | ||
| Yato YT-6443 250 мм | від 285 грн. | 1 пропозиція | ||
| Yato YT-6444 300 мм | від 290 грн. | 1 пропозиція | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →