Лещата Yato YT-6505 губки 100 мм Ø 44 мм
![]() |
Yato YT-6505 губки 100 мм Ø 44 ммгубки 125 мм Ø 64 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-6505 губки 100 мм Ø 44 мм
Лещата слюсарні поворотні 100 мм Yato YT-6505 | 4 108 грн. |
| 5 460 грн. |
| 3 899 грн. |
| 4 499 грн. | ![]() |
Модификації Yato YT-6505
| Ціни на Yato YT-6505 |
|---|---|---|---|---|
| Yato YT-6505 губки 100 мм Ø 44 мм | від 3 899 грн. | 4 пропозиції | ||
| Yato YT-6506 губки 125 мм Ø 64 мм | від 6 449 грн. | 2 пропозиції | ||
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →