Смеситель Zerix Asa-004 ZX3139
Zerix Asa-004 ZX3139 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Zerix 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Zerix.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Zerix Asa-004 ZX3139
Все цены 16 →Змішувач для кухні однозахватний ZERIX ASA сатин нержавіюча сталь ZX3139 | 925 грн. |
Змішувач для кухні Zerix ASA-004 (ZX3139) | 925 грн. |
Змішувач на кухню ZERIX ASA-004 (ZX3139) | 925 грн. |
Змішувач для умивальника з нержавіючої сталі SUS304 ZERIX ASA-004-15cm (ZX | 816 грн. |
Змішувач для умивальника з нерж. сталі SUS304 ZERIX ASA-004-15cm (ZX3141) | 816 грн. |
eще 11 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →