Смеситель Zerix Asa-009 Euro ZX3157
Zerix Asa-009 Euro ZX3157 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Zerix 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Zerix.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Zerix Asa-009 Euro ZX3157
Все цены 8 →Змішувач Для Ванни Sus304 Zerix Asa-009 (Euro) (Zx3157) | 2 080 грн. |
Змішувач для ванни з нержавіючої сталі SUS304 ZERIX ASA-009 (EURO) (ZX3157 | 2 080 грн. |
Змішувач для ванни із нерж. сталі SUS304 ZERIX ASA-009 (EURO) (ZX3157) | 2 080 грн. |
Змішувач для ванни з нерж. сталі SUS304 Zerix ASA-009 (Euro) (ZX3157) | 2 080 грн. |
Змішувач для ванни із нерж. сталі SUS304 ZERIX ASA-009 (EURO) | 2 080 грн. |
eще 3 предложения
РекомендуемСравнить в таблице →