Смеситель Zerix Hsb-009 Euro ZX3158
Zerix Hsb-009 Euro ZX3158 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Zerix 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Zerix.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Zerix Hsb-009 Euro ZX3158
Все цены 8 →Кран у ванну одновентильний із коротким зливом ZERIX HSB матовий хром нерж | 2 079 грн. |
Змішувач для ванни з нержавіючої сталі SUS304 ZERIX HSB-009 (EURO) (ZX3158 | 2 079 грн. |
Змішувач для ванни із нерж. сталі SUS304 ZERIX HSB-009 (EURO) (ZX3158) | 2 079 грн. |
Змішувач для ванни з нерж. сталі SUS304 Zerix HSB-009 (Euro) (ZX3158) | 2 079 грн. |
Змішувач для ванни із нерж. сталі SUS304 ZERIX HSB-009 (EURO) | 2 079 грн. |
eще 3 предложения
РекомендуемСравнить в таблице →