Brit Premium Sterilized Lamb 800 g
Brit Premium Sterilized Lamb 800 g |
|
Information in model description is for reference purposes.
Before buying always check characteristics and configuration of product with online store manager
Catalog Brit 2024 - new products, best sales and most actual models Brit.
Before buying always check characteristics and configuration of product with online store manager
Buy Brit Premium Sterilized Lamb 800 g
All prices 11 →Сухий корм для кішок Brit Premium by Nature Cat Sterilized Lamb 800 г (859Вага упаковки - 800 г, Призначення - для стерилізованих кішок, Клас - преміум, Вік - від 12 міс., Порода - усі породи, Основн... moreі інгредієнти - ягня Brain.com.ua6 year with us (Kyiv) Report | 251 ₴ |
Корм Brit Premium by Nature Cat Sterilized Lamb сухий з ягнятком для доросПовнораційний сухий корм з ягнятком та індичкою для дорослих стерилізованих кішок усіх порід. Раціон дозволяє забезпечити пра... moreвильне легкозасвоюване харчування для улюбленця, наситити його організм необхідними поживними речовинами та подбати про здоров'я травної системи. Чому варто придбати? Гіпоалергенна та легкозасвоювана формула робить корм придатним для кішок з чутливим травленням та частими проявами алергічних реакцій. М'ясо ягняти, індичка та рис поставляють в організм цінні білки та вуглеводи, що допомагають підтримувати м'язову масу та забезпечувати улюбленця енергією для оптимального рівня активності. Містить основні вітаміни, мікро- та макроелементи у необхідній кількості для підтримки загального здоров'я, високого імунітету та міцності зубів. Мананолігосаха Zooprostore.com.uaLess than year (Irpin) Report | 251 ₴ |
Сухий корм для стерилізованих котів Brit Premium by Nature Cat SterilizedПовноцінний корм преміумкласу з гіпоалергенною рецептурою для стерилізованих котів. Смачний та апетитний корм із м'ясом... moreягняти та цінними натуральними інгредієнтами для щоденного здорового харчування вашого улюбленця. Особливості корму: Гіпоалергенна формула для котів із харчовою непереносимістю Оптимальний pH сечі забезпечує здоров'я сечового тракту З м'якоттю яблука - натуральним джерелом клітковини З розмарином, гвоздикою, куркумою та цитрусовими - природними антиоксидантами З пребіотиками для делікатного і здорового травлення і для відмінного засвоєння всіх компонентів БЕЗ пшениці БЕЗ сої БЕЗ кукурудзи. Енергетична цінність: 3780 ккал/кг. Moyo.uaWith us more than 10 years (Kyiv) Warranty: manufacturer Report | 205 ₴ |
Brit Premium Сухий корм для кішок Brit Premium by Nature Cat Sterilized La+ 20 грн бонус, Вага упаковки - 800 г, Призначення - для стерилізованих кішок, Клас - преміум, Вік - від 12 міс., Порода - ус... moreі породи, Основні інгредієнти - ягня Itbox.ua6 year with us (Kyiv) Report | 251 ₴ |
Сухий корм для стерилізованих котів Brit Premium by Nature Cat Sterilized | 251 ₴ |
6 more offer(s)
Series Brit Premium
from 1 180 ₴
dry food, 8 kg, age: young, adult, appointment: diet, sterilized, hypoallergenic, в составе: lamb, rice, turkey, peas, fat, apple pulp, butter, yeast, premium
from 2 504 ₴
dry food, 15 kg, порода: small, medium, large, giant, age: young, adults, senior, appointment: everyday, diet, for skin and coat, hypoallergenic, for immune system, в составе: lamb (30%), rice, grain, proteins, vitamins, minerals, class: premium
from 1 431 ₴
dry food, 8 kg, age: young, adult, appointment: diet, sterilized, в составе: salmon, rice, turkey, fat, peas, apple pulp, oil, premium
from 1 539 ₴
dry food, 15 kg, порода: small, medium, large, giant, age: puppies, young, adults, senior, appointment: everyday, for active dogs, diet, for obesity management, for immune system, в составе: chicken (36%), rice, grain, fruits, herbs, minerals, vitamins, class: premium
from 319 ₴
dry food, 1.5 kg, age: from 12 months, young, adult, appointment: everyday, diet, for skin and coat, for immune system, в составе: salmon, chicken, cereals, rice, proteins, fruits, minerals, vitamins, premium
from 2 011 ₴
dry food, 15 kg, порода: giant, age: puppies, young, appointment: everyday, for immune system, for joints, for bones, в составе: chicken meat (42%), rice, grain, fruits, minerals, vitamins, class: premium
from 1 099 ₴
dry food, 8 kg, age: from 12 months, young, adult, appointment: everyday, diet, for skin and coat, for immune system, в составе: salmon, chicken, cereals, rice, proteins, fruits, minerals, vitamins, premium
from 1 488 ₴
dry food, 15 kg, порода: large, age: adults, appointment: everyday, diet, for skin and coat, for heart, for joints, в составе: chicken (40%), rice, grain, fruits, herbs, minerals, vitamins, class: premium
from 92 ₴
wet food, pouches, 0.1 kg, 4 pcs, age: young, adult, appointment: everyday, premium
from 822 ₴
dry food, 8 kg, порода: medium, age: adults, senior, appointment: everyday, diet, for skin and coat, for immune system, в составе: chicken meat meal (40%), rice, cereals, fruits, vitamins, minerals, class: premium
from 205 ₴
dry food, 0.8 kg, age: from 12 months, young, adult, appointment: everyday, diet, for skin and coat, for immune system, в составе: salmon, chicken, cereals, rice, proteins, fruits, minerals, vitamins, premium
from 1 388 ₴
dry food, 15 kg, порода: medium, age: adults, senior, appointment: everyday, diet, for skin and coat, for immune system, в составе: chicken meat meal (40%), rice, cereals, fruits, vitamins, minerals, class: premium
from 1 327 ₴
dry food, 8 kg, age: adult, appointment: for skin and coat, dental care, в составе: dried chicken meat 38%, rice, chicken fat, premium
from 1 755 ₴
dry food, 15 kg, порода: small, medium, large, giant, age: puppies, young, adults, senior, appointment: everyday, for active dogs, diet, for immune system, в составе: chicken meat meal (45%), rice, cereals, fruits, minerals, vitamins, class: premium
from 81 ₴
wet food, 0.2 kg, 1 pcs, age: adult, appointment: everyday, в составе: 28% chicken, 17% beef, liver, 2% flour, premium
from 521 ₴
dry food, 3 kg, порода: medium, age: from 2 months, puppies, young, appointment: everyday, for immune system, for joints, for bones, в составе: chicken meat (42%), rice, grain, fruits, minerals, vitamins, class: premium
from 249 ₴
dry food, 1.5 kg, age: kittens, young, appointment: everyday, pregnant, lactating, в составе: chicken 40%, rice, fat, peas, salmon, butter, spinach, chicken liver, premium
from 661 ₴
dry food, 3 kg, порода: small, medium, large, giant, age: young, adults, senior, appointment: everyday, diet, for skin and coat, hypoallergenic, for immune system, в составе: lamb (30%), rice, grain, proteins, vitamins, minerals, class: premium
from 81 ₴
wet food, 0.2 kg, 1 pcs, age: adult, appointment: everyday, в составе: 26% turkey, 20% liver, offal, 2% pea flour, premium
from 526 ₴
dry food, 3 kg, порода: giant, age: puppies, young, appointment: everyday, for immune system, for joints, for bones, в составе: chicken meat (42%), rice, grain, fruits, minerals, vitamins, class: premium
Brit Premium Sterilized Lamb configurations
Price for Brit Premium Sterilized Lamb |
---|---|---|---|---|
Brit Premium Sterilized Lamb 300 g | from 100 ₴ | 8 offers | ||
Brit Premium Sterilized Lamb 800 g | from 205 ₴ | 13 offers | ||
Brit Premium Sterilized Lamb 1.5 kg | from 313 ₴ | 14 offers | ||
Brit Premium Sterilized Lamb 8 kg | from 1 180 ₴ | 16 offers |
We recommendCompare using chart →
from 313 ₴
dry food, 1.5 kg, age: young, adult, appointment: diet, sterilized, hypoallergenic, в составе: lamb, rice, turkey, peas, fat, apple pulp, butter, yeast, premium
from 205 ₴
dry food, 0.8 kg, age: from 12 months, young, adult, appointment: diet, sterilized, for immune system, for kidneys, в составе: chicken, cereals, rice, vegetables, proteins, fruits, minerals, vitamins, premium
from 205 ₴
dry food, 0.8 kg, age: young, adult, appointment: diet, sterilized, в составе: salmon, rice, turkey, fat, peas, apple pulp, oil, premium
from 230 ₴
dry food, 1.5 kg, age: young, adult, appointment: diet, sterilized, for obesity management, for picky eaters, в составе: cereals, meat, proteins, vegetables, minerals, vitamins, premium
from 200 ₴
dry food, 0.4 kg, age: young, adult, appointment: diet, sterilized, for obesity management, в составе: duck, turkey, beef, vegetables, herbs, cereals, vitamins, minerals, premium
from 190 ₴
dry food, 0.4 kg, age: from 12 months, young, adult, senior, appointment: diet, sterilized, dental care, for kidneys, в составе: turkey 15%, cereals (barley 8%), fats, proteins, premium
from 265 ₴
dry food, 1.5 kg, age: young, adult, appointment: diet, sterilized, for obesity management, for picky eaters, в составе: cereals, turkey, fats, vegetables, preservatives, minerals, vitamins, premium
from 315 ₴
dry food, 1.5 kg, age: young, adult, appointment: diet, sterilized, for obesity management, в составе: chicken, rice, premium
from 210 ₴
dry food, 0.4 kg, age: from 12 months, young, adult, appointment: diet, sterilized, dental care, hypoallergenic, for kidneys, в составе: sweet potato, poultry, trout, pea, holistic
from 265 ₴
dry food, 0.4 kg, age: from 12 months, young, adult, appointment: diet, sterilized, hypoallergenic, for kidneys, в составе: poultry meat, vegetables, proteins, liver, berries, super premium
from 193 ₴
dry food, 0.4 kg, age: young, adult, senior, appointment: diet, sterilized, hypoallergenic, в составе: lamb meat, salmon, vegetables, fruits, vitamins, minerals, super premium
from 180 ₴
dry food, 0.4 kg, age: young, adult, senior, appointment: diet, sterilized, for obesity management, hypoallergenic, в составе: turkey, rice, chicken, fruits, vegetables, vitamins, minerals, super premium