Eleks Herz M 16-1/80 18 kVA
Type:thyristor
Power:18 kVA
Input voltage:120-280 V
Output accuracy (±):2.3 %
Cooling:active
Mount:wall
All specifications
Buy Eleks Herz M 16-1/80 18 kVA
Стабілізатор напруги ЕЛЕКС Герц М16-1/80A 107922-38 | 39 500 ₴ |
Стабилизатор ЕЛЕКС Герц М16-1/80 | 39 500 ₴ |
Стабілиізатор напруги Елекс Герц 16-1/80А (18000) | 39 500 ₴ |
Стабілізатор напруги Елекс Герц 16-1/80А (18000) Герц 16-1/80А (18000) | 36 000 ₴ |
Стабілізатор тіристорний Елекс Герц 16-1/80А, 18 кВт. Гарантія 3 роки. | 39 500 ₴ |
Eleks Herz M 16-1/80 configurations
Price for Eleks Herz M 16-1/80 |
---|---|---|---|---|
Eleks Herz M 16-1/50 11 kVA | from 28 200 ₴ | 6 offers | ||
Eleks Herz M 16-1/63 14 kVA | from 33 500 ₴ | 5 offers | ||
Eleks Herz M 16-1/80 18 kVA | from 36 000 ₴ | 5 offers | ||
Eleks Herz M 16-1/100 22 kVA | from 50 500 ₴ | 4 offers |
We recommendCompare using chart →