Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Virtus 2E-10516
Фото 7 | від 45 168 до 50 590 грн. Порівняти ціни 9 →Проц:Core i7, 12700F, 1.6 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:GeForce RTX 4060, 8 ГБ Накопичувач:1000 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації 2E Complex Gaming Virtus 101
Характеристики
2E Complex Gaming Virtus 2E-10516 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Complex Gaming Virtus 2E-10516
Сортувати
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-10516) | 45 168 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-10516) | 45 168 грн. |
Компьютер персональный 2E Complex Gaming Intel i7-12700F, 16Gb, F1TB, NVD4 | 46 089 грн. |
Системний блок 2E Complex Gaming (2E-10516) 2E-10516 | 45 409 грн. |
Компьютер персональный 2E Complex Gaming Intel i7-12700F, 16Gb, F1TB, NVD4 | 46 089 грн. |
2E Complex Gaming (2E-10516) 2e-10516 | 45 248 грн. |
2E 2E-10516 | 50 590 грн. |
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i7-12700F, 16Gb, F1TB, NVD4 | 45 218 грн. |
Комп'ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i7-12700F, 16Gb, F1TB, NVD4 | 48 438 грн. |
Закрити
Рекомендуємо