Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Hexagon 2E-9561
Фото 7 | від 32 854 до 36 767 грн. Порівняти ціни 11 →Проц:Ryzen 5, 5500, 3.6 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:GeForce RTX 3060, 12 ГБ Накопичувач:1000 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації 2E Complex Gaming Hexagon 15
Характеристики
2E Complex Gaming Hexagon 2E-9561 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Complex Gaming Hexagon 2E-9561
Сортувати
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-9561) | 32 859 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-9561) | 32 859 грн. |
Системний блок 2E Complex Gaming (2E-9561) | 33 299 грн. |
Системний блок 2E Complex Gaming (2E-9561) 2E-9561 | 33 299 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Рекомендуємо