Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spargo Neo 2E-10171
Фото 4 | від 30 223 до 33 839 грн. Порівняти ціни 12 →Проц:Core i5, 10400F, 2.9 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:GeForce RTX 3050, 8 ГБ Накопичувач:1000 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації 2E Complex Gaming Spargo Neo 46
Характеристики
2E Complex Gaming Spargo Neo 2E-10171 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Complex Gaming Spargo Neo 2E-10171
Сортувати
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-10171) | 30 223 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-10171) | 30 223 грн. |
Системний блок 2E Complex Gaming (2E-10171) | 30 619 грн. |
Персональный компьютер 2E Complex Gaming Intel i5-10400F, 16Gb, F512GB+F1T | 30 839 грн. |
Системний блок 2E Complex Gaming (2E-10171) | 30 619 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Рекомендуємо