Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Virtus 2E-10119
Фото 7 | від 45 070 до 50 446 грн. Порівняти ціни 9 →Проц:Core i7, 12700F, 1.6 ГГц ОЗП:32 ГБ Відео:GeForce RTX 3060, 8 ГБ Накопичувач:1000 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації 2E Complex Gaming Virtus 86
Характеристики
2E Complex Gaming Virtus 2E-10119 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Complex Gaming Virtus 2E-10119
Сортувати
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-10119) | 45 070 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-10119) | 45 070 грн. |
Персональный компьютер 2E Complex Gaming Intel i7-12700F, 32Gb, F1TB, NVD3 | 45 989 грн. |
Системний блок 2E Complex Gaming (2E-10119) 2E-10119 | 45 789 грн. |
Компьютер персональный 2E Complex Gaming Intel i7-12700F, 32Gb, F1TB, NVD3 | 45 989 грн. |
2E Complex Gaming (2E-10119) 2e-10119 | 45 119 грн. |
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i7-12700F, 32GB, F1TB, NVD3 | 45 989 грн. |
2E 2E-10119 | 50 446 грн. |
Комп'ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i7-12700F, 32Gb, F1TB, NVD3 | 48 300 грн. |
Закрити
Рекомендуємо