Персональний комп'ютер 2E Integer 2E-5288
Фото 9 | від 13 656 до 19 303 грн. Порівняти ціни 14 →Проц:Core i5, 10400, 2.9 ГГц ОЗП:8 ГБ Відео:UHD Graphics 630 Накопичувач:500 ГБ ОС:DOS |
Модифікації 2E Integer 284
Характеристики
2E Integer 2E-5288 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Integer 2E-5288
Сортувати
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Integer (2E-5288) | 14 092 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Integer (2E-5288) | 14 092 грн. |
2E Integer (2E-5288) | 14 279 грн. |
Персональний комп'ютер 2E Integer Intel i5-10400/H510/8/500F/int/Free | 14 379 грн. |
2E Integer (2E-5288) | 14 279 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Рекомендуємо