Персональний комп'ютер 2E Octal Runa 2E-7608
Фото 11 | від 21 893 до 29 989 грн. Порівняти ціни 11 →Проц:Core i5, 10400F, 2.9 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:GeForce GT 1030, 2 ГБ Накопичувач:1000 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації 2E Octal Runa 170
Характеристики
2E Octal Runa 2E-7608 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Octal Runa 2E-7608
Сортувати
Персональный компьютер (ПК) 2E Octal (2E-7608) | 21 893 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Octal (2E-7608) | 21 893 грн. |
Персональний комп'ютер 2E Octal Intel i5-10400F/H510/16/512F+1000/NVD | 22 339 грн. |
Системний блок 2E Octal (2E-7608) 2E-7608 | 22 179 грн. |
ПК 2E Octal Intel i5-10400F/H510/16/512F+1000/NVD1030-2/FreeDos/G2107/500W | 22 339 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Рекомендуємо