Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Runa 2E-9750
Фото 7 | від 22 882 до 25 631 грн. Порівняти ціни 9 → |
Модифікації 2E Complex Gaming Runa 75
Характеристики
2E Complex Gaming Runa 2E-9750 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Complex Gaming Runa 2E-9750
Сортувати
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-9750) | 22 882 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-9750) | 22 882 грн. |
Компьютер 2E Complex Gaming AMD R5-5500, 16Gb, F1TB, NVD1050TI-4, A520, G2 | 23 349 грн. |
Системний блок 2E Complex Gaming (2E-9750) 2E-9750 | 23 179 грн. |
Компьютер персональный 2E Complex Gaming AMD R5-5500, 16Gb, F1TB, NVD1050T | 23 349 грн. |
2E Complex Gaming (2E-9750) 2e-9750 | 22 925 грн. |
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming AMD R5-5500, 16GB, F1TB, NVD1050T | 23 349 грн. |
2E 2E-9750 | 25 631 грн. |
Комп'ютер персональний 2E Complex Gaming AMD R5-5500, 16Gb, F1TB, NVD1050T | 25 350 грн. |
Закрити
7 листопада 2022, 22:47
Здравствуйте, есть ли возможность поставить еще один диск? #
ssd,m2 или hdd сколько и какие можно поставить?
вопрос по 2E-3190 и 2E-2361
и ещё вопрос, термопаста наносится перед отправкой?
вопрос по 2E-3190 и 2E-2361
и ещё вопрос, термопаста наносится перед отправкой?
Рекомендуємо