2E Gaming HyperSpeed Lite RGB
Відео 1Фото 4 |
2E Gaming HyperSpeed Lite RGB |
|
Недорога ігрова миша бренду 2E пропонує хороше співвідношення ціни і якості. В її основу ліг сенсор PixArt 3325 з регульованим DPI від 800 до 7600, можливістю ручного налаштування значень і максимальним прискоренням 20 G. регульовані DPI, призначення кнопок і запису макросів дозволять повністю налаштувати пристрій під себе і зробити управління максимально зручним. Варто відзначити і симпатичний дизайн: ергономічний сітчастий корпус не тільки надає оригінальний вигляд, але також забезпечує додаткову вентиляцію і полегшує конструкцію, внаслідок чого вага девайса складає всього 68 р. Крім цього, 2E HyperSpeed Lite RGB оснащена тефлоновими (PTFE) ніжками для кращого ковзання, перемикачами Huano з ресурсом в 20 мільйонів натискань і RGB-підсвічуванням з 16.8 мільйонами кольорів. Для підключення до комп'ютера використовується провід довжиною 1.8 м, причому це кабель паракорд, який більш м'який і гнучкий і менше впливає на рухи миші.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Купити 2E Gaming HyperSpeed Lite RGB
Усі ціни 29 →2E Gaming HyperSpeed Lite RGB (2E-MGHSL-BK) Black 2E-MGHSL-BK | 999 грн. |
Миша ігрова 2E Gaming HyperSpeed Lite RGB Black (2E-MGHSL-BK) | 599 грн. |
Мышь 2E HyperSpeed Lite Rgb Black (2E-MGHSL-BK) | 861 грн. |
Мышка 2E GAMING HyperSpeed Lite, RGB Black (2E-MGHSL-BK) 2E-MGHSL-BK | 999 грн. |
Мишка 2E HyperSpeed Lite Rgb Black (2E-MGHSL-BK) | 898 грн. |
Брав у магазині Avic за 600 грн але чекав довго але це вже винний магазин модель чудова якщо ви не Pro геймер(Cs2, Dota, Apexи тощо) то це топ за свої гроші користуюсь вже 3 місяці і м'яка форма добна в мене дужа здорова рука від кінчика палців і до зап'ястя 17 см мені в ній все подобається і ті що її вистачить надовго бо 20 мільйонів кліків але не подобається режиму підсвітки на логотипі Все окрім логотипу але більш зручний софт Неможливо змінити вигляд підсвітки логотипу колір можливо але не мерехтіння Денис Пітько: користуюся 2E Gaming HyperSpeed Lite RGB кілька місяців |
За 400 грн точно відмінна мишей з нормальним сенсором. Вважаю бренд 2e gaming відмінним конкурентом hator, є килимок від 2е, він теж чудовий. - Дуже легка
- Паракордовий кабель - Нормальний сенсор 3325 - Хороші матеріали - Додатковий комплект ніжок - Приємне підсвічування - Гарне ПЗ - Спочатку форма здалася дуже незручною, але за тиждень звик. NES: користуюся 2E Gaming HyperSpeed Lite RGB менше місяця |