2E Gaming KG360
Відео 1Фото 12 |
2E Gaming KG360 2022 рікGaming |
|
Недорога ультракомнактная ігрова клавіатура, виконана в популярному форматі 65%, дозволяє використовувати весь функціонал повнорозмірних моделей в полегшеній версії. Важить вона всього 350 г і підтримує два типи підключення — класичний по дроту і бездротової за допомогою радіоканалу і входить в комплект USB-адаптера 2.4 ГГц з радіусом дії до 10 метрів. В результаті таку дитину можна брати з собою в поїздки не тільки для ігор, але і для навчання або роботи.
2E KG360 оснащена RGB-підсвічуванням, ефекти якої можна налаштовувати на свій смак, а також 68 клавішами з мембранною конструкцією і високим ходом. Їх ресурс становить до 10 мільйонів натискань. Незважаючи на компактні розміри, конструкція пристрою досить міцна і надійно захищена від попадання всередину вологи. За стійкість відповідають прогумовані ніжки, а для більш зручного використання доданий регулятор висоти.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Купити 2E Gaming KG360
Усі ціни 120 →2E Gaming KG360 RGB WL (2E-KG360UWT) White 2E-KG360UWT | 1 199 грн. |
Клавіатура 2E GAMING KG360 RGB 68key WL Black UKR (2E-KG360UBK) | 1 199 грн. |
Клавіатура 2E KG360 Rgb Wireless White (2E-KG360UWT) | 1 200 грн. |
Клавиатура 2E KG360 Rgb Wireless White (2E-KG360UWT) | 1 200 грн. |
Клавіатура бездротова 2E Gaming KG360UWT RGB White (2E-KG360UWT) 2E-KG360U | 1 199 грн. |